www.sudzibas.lv DPD Piegāde

DPD - Piegāde

Pasūtīju preci veikala! Izvēlējos piegādes veidu ar dpd kurjeru! Mans sūtījums braukājas ar to “kurjeru”jau nedēļu! Piedāvātais laiks man nederēja darba deļ, tāpēc ar kurjeru sazvanoties vienojamies par nākošo dienu līdz 12: 00! Neatbrauca, klausuli neceļa, vakara sazvanoties teica ka viņš nevedot preces pirms 12: 00! Es apstulbu, nu ok! Pajautāju vai piegāde sestdien, viņš teica ja! Teicu ka sestdien visu dienu gaidīšu! Neatbrauca! Klausi necel! Pirmdien atnāk izziņa ka bus piegāde tad un tad! Man atkal neder jo ir darbs! Iziet ara darba laika ir aizliegts! Nācas atkal mainit datumu! Nav vārdu! Nekad vairs nepieļaušu kļūdu un neizmantošo Dpd pakalpojumus

26.08.2019

Ja

Vi vitols 26.08.2019

Kurjers ir tikpat aizņemts cilvēks, kā tu viņam tu neesi vienīgais klients.

No Noboby 26.08.2019

Okay, bet vai vismaz pieklājības pēc klausuli drīkst necelt pat ja ir norunāts laiks? Nekādu info nedodot?

Ar Arvis9999 27.08.2019

Ar šo kompāniju ir lielas problēmas, nezin kad piegādās preces (laiks no 9:00-18:00) sīkāk neviens nekā nevar pateikt!
Sanāk ka preces piegādā vietējais Ļoja ar Andruhu un viņu ceļi nav izdibināmi, cikos būs tikos būs, var arī vispār neatbraukt, tā pēc attieksmes var spriest.
Pirms piegādes necenšas dot info nekādu. piezvana un saka, ka pēc stundas būsim klāt, kur no rīta piezvanīt? :D
Dēļ šitiem sēdēju mājās pāris dienas, vēl klapatas nav beigušās.
Šis vispār ir garš kuriozs stāsts, ja būs vēlēšanās varētu uzrakstīt.