www.sudzibas.lv DPD Piegāde

DPD - Piegāde

Vai tiešām kurjeram pirms preces piegādāšanas grūti piezvanīt un pārjautāt par piegādes laiku? Speciāli pie pasūtījuma norādīju, ka pirms piegādes vēlams pusstundu iepriekš piezvanīt. Kurjers piezvana un saka, ka prece jau klāt (protams iepriekš nekāda cita ziņa nav bijusi). Normāli cilvēki pa dienu strādā un nevar tā pēkšņi uzreiz pieņemt piegādāto preci.

A aicis24 04.12.2017

Kurjeram ir aptuveni 70-100 adresēm pa dienu,tad drošvien nepamanīja tavu informāciju,ka jāpiezvana tev 30 minūtes pirms tam.

J Juris83 04.12.2017

Nu visus viņi ir nokaitinājuši. Tikpat idiotisku piegādes politiku realizē ExpressPasts.

DPD Pārstāvja atbilde 05.12.2017

Labdien!

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pakas numuru uz [email protected] vai arī šeit!

Paldies!
DPD Latvija

smejiesvesels 05.12.2017

DPD norāda smsā stundas intervāla piegādes laiku, kāda vella pēc pusstundu iepriekš vēl jāzvana?

Izlasi sūdzību - iepriekš nekāda ziņa nebija.

smejiesvesels 06.12.2017

Da labi nevajag , DPD automātiski sūta sms visiem bez izņēmuma, vienīgais variants kad klients nesaņems sms ir tad, ja uzlicis bloku nesaņemt sms no interneta tīkla, vai arī neprecīzi norādījis savu tel. Nr.
P.S.kurjers var zvanīt pirms izbraukšanas vai kad sasniedzis adresi, neba nu pa Rīgu braucot pļurkstēs pa telefonu..

A Alexanders 14.01.2018

Neviens variants nav pareizs,ko Jūs te muldat.Uz svētku laiku DPD ņem kurjerus no malas,kuri netiek nodrošināti ar automātisko sms nosūtīšanu .Iedod sūdainas adreses 40-50,kuras DPD kurjeri nav iepriekšējā dienā piegādājuši,vai negrib braukt un lielākā daļa piegāžu ir piektais stāvs un kur nav čaju.Tad nu tas najomņiks čakarējās ar tām piegādēm kā sanāk un neviens iepriekš nezina cikos viņš būs.Tikai to DPD noklusē,lai nebojātu savu tēlu un VID neizdrāztu.

S sutka 25.04.2018

Tieši tāda pati situācija piezvana esmu klat neesi majas nomet klausuli kad zvanīju interesējos paziņo ka dokumenti nozudusi tāpēc nevar piegādāt! Protams pazudusi kaimiņu miskaste! Nezinu vērsties tagad datu aizsardzības centrā vai policija. Labi ka kaimiņi atgrieza dokumentus tur virsu personas kodi sensitiva informācija.