www.sudzibas.lv DPD Paka aizsūtīta uz citu pilsētas galu

AtrisinātaDPD - Paka aizsūtīta uz citu pilsētas galu

Pats dzīvoju Mangaļsala, paku aizsūta uz Bolderāju. Globusā skatoties tas ir tuvāk nekā Vecmīlgrāvis bet, Daugava pa vidu. Zvanu, stāstu par viņu kļūdu, Saka, kad neko nevarot izdarīt, jo sūtītājs norādījis to pakomātu. Pārskatīju adresi vietā no kuras sūtīju, tur viss pareizi, mana dzīves vieta. Uz jautājumu, kad varēs pārvest uz pareizo adresi, ļoti nelaipni atbildēja, ka tas nav viņu darbs. Man esot jāatsaka pasūtījums, jāzaudē nauda un laiks, ko mēnesi gaidīju.
Varbūt kādam ir tā gadījies?

21.05.2024

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 22.05.2024

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī sazināties ar mums privātā ziņā, papildus pievienojot arī telefona numuru no kura tika veikts zvans, lai pārbaudītu sarunu ierakstus.

Ar cieņu,
DPD

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ivars tas pats 22.05.2024

Vakardien jau runāju ar Jūsu darbiniekiem,kas bija ļoti nelaipni.