www.sudzibas.lv DPD Neuzņemas atbildību par savu kļūdu, nepiegādāts sūtījums

AtrisinātaDPD - Neuzņemas atbildību par savu kļūdu, nepiegādāts sūtījums

Sūtijuma piegāde bija plānota 15.09. Iespēja šajā datumā man paciņu saņemt nebija tāpēc rakstiski e-pastā ar klientu servisu sarunāju piegādi pārcelt uz 22.09. , kas arī tika apstiprināts un redzams pēc sūtījuma izsekošanas nummura.
22.09. Jau tuvojoties dienas beigām sūtījums nav saņemts, tāpēc zvanīju uz klientu apkalpošanas centru, kur man apstiprināja, ka līdz plkst. 18.00 sūtījums būšot klāt. Diemžēl tā tas nebija. Vakarā skatoties pēc sūtījuma nr. Redzu, ka paciņa jau atrodas Polijā pusceļā atpakaļ pie sūtītāja.
Nākamajā darba dienā sazvanoties ar dpd, klientu serviss tikai noplāta rokas "atvainojamies par sagādātajamā neērtībām. Notikusi sistēmas kļūda, tāpēc paciņa aizsūtīta atpakaļ".
Tagad vairs uz e-pastiem neviens neatbild, paciņa ir pazudusi "kaut kur eiropā" un atbildību par to neviens neužnemas. Tā tagad tāda normāla prakse? Kurš segs piegādes un paša pazaudētā sūtījuma izmaksas? Absolūti neprofesionāla rīcība no kurjera, kurš sevi pozicionē kā vienu no tirgus līderiem.

04.10.2023

Papildināts Jurģis 04.10.2023

Sūtijuma nr. 05228760004013

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 04.10.2023

Labdien!

Patiesi atvainojamies par radušos situāciju!

Plašāku atbildi sniegsim Jums e-pastā.

Ar cieņu
DPD

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.02.2024

Uzņēmuma DPD pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Diemžēl nav bijis iespējams saņemt atbildi no sūdzības autora, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

J