www.sudzibas.lv DPD nespēj nodrošināt piegādes pakalpojumu

DPD - nespēj nodrošināt piegādes pakalpojumu

DPD nespēj nodrošināt piedāvāto piegādes pakalpojumu, tiek maldināts pakalpojuma ņēmējs (sūtītājs) un ciešs iesaistītie dalībnieki, t.sk. pakas saņēmējs.

Lai izskaustu DPD nekvalitatīvo darbu, nepieciešama SPRK un PTAC iesaiste, kuru tiešs uzdevums ir uzraudzīt minētā pakalpojuma sniegšanu un iestāties patērētāju aizstāvībai (šīm iestādēm arī iesniedzamas attiecīgās sūdzības).
Līdz DPD problēmu novēršanai, ko, vēlams, apstiprinātu regulators, diemžēl, DPD pakalpojums nav adekvāti izmantojams.
Ja ilgstoši problēmas nav novērstas, un nav izrādīta vēlme tās novērst, iespējams, uzraugošām institūcijām izskatāms jautājums par DPD saimnieciskās darbības apturēšanu Latvijā.

Latvijā darbojās arī citi piegādes pakalpojumu sniedzēji, DPD nav monopols – izrietoši, ja nebūs zemās kvalitātes pakalpojuma ņēmēju, pakalpojuma sniedzējs iznīks dabiskā konkurencē, pat dempinga stratēģija neglābs.
Kāda attieksme, tāda konsekvence.

Nerekomendēju turpmākam izmanot DPD, citādi variet saskarties ar līdzīgu izaicinājumu, (vienas piegādes (Rīga-Rīga) piemērs):
1) termiņš 20 dienas (nepilnas 3 nedēļas);
2) 25 e-pasti par procesa virzību;
3) 4 telefonzvani kontekstā;
4) 8 SMS no DPD – pārsvarā par to, ka nevar nodrošināt piegādi;
5) tukšā skapja efekta pārsteigums – atver skapi ar kodu – skapis tukšs;
6) piesaistītie saziņas subjekti: DPD, sūtītājs, saņēmējs, SPRK, PTAC.

11.05.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 14.05.2021

Labdien!

Saistībā ar Paku Skapju popularitāti un lielo sūtījumu skaitu, sūtījumu piegādes uz Paku Skapjiem var kavēties. Tādēļ atvainojamies, ka sūtījuma piegāde nav nodrošināta standarta piegādes laikā un kavējums Jums ir radījis papildus neērtības!

Ar cieņu,
DPD

I Ilona Fomina 20.05.2021

Sveiki. Es ari savu paku nevaru sanemt jau no 15,05.. atnaca sms ka vini 15,05 nevar pacinu piegadat. Tad vini sutijumu atstaj paku skapi agenskalna.. pati dzivoju Imanta. Kapec man butu jabrauc uz agenskalnu pakal. Vairs nekad vinu pakalpojumus neizmantosu