www.sudzibas.lv DPD Nesaņēmu nevienu zvanu no jums

DPD - Nesaņēmu nevienu zvanu no jums

Paka nr. 05368005315237 atradās jūsu terminālī jau no 26.01. Sākotnēji saņēmu epastu divas dienas pēc kārtas, ka bijusi neveiksmīga piegāde, kaut gan nesaņēmu nevienu zvanu no jums. Precizēju epastā prasīto informāciju, noradīju telefona numuru. Saņēmu apstiprinājumu, ka informācija piefiksēta. Nākamajā dienā zvanu, lai pārliecinātos, ka piegādes informācija ir apstiprināta, bet konsultants Saka, ka telefona numura nav. Nolēmu nomainīt uzreiz piegādes veidu uz pakomātu, konsultants apstiprina, ka ir nomainīta piegāde. Nākamajā dienā zvanu, lai atkal pārliecinātos, ka piegādes info ir apstiprināta, bet uzzinu, ka nav. Rakstu epastā vēlreiz, norādot šo pakomātu un vēlreiz telefona numuru. Saņemu apstiprinājumu, ka informācija ir piefiksēta.
Šodien saņemu epastu, ka tiks veikta piegāde, bet epastā pie saņēmēja datiem nav mana telefona numura. Un pie pin koda ir tukšums. Zvanu atkal jums un jautāju konsultantei, vai tas netraucēs, ka nav telefona numura un pin koda. Nē, es saņemšot epastu vēlreiz, kad paka būs ielikta pakomātā. Vakarā pati pārbaudu pakas izsekošanas info un redzu, ka paka ir saņemšanas punktā. Bet nekādu epastu neesmu saņēmusi. Kā es varu izņemt paku, ja man nav pin koda?
Visvairāk mani pārsteidz, cik ļoti bezjēdzīgi ir sniegt informāciju jūsu konsultantiem, ja es pārjautāju vairākkārt, vai tiešām informācija ir saņemta un piefiksēta, uz ko saņemu skaidru “jā”, bet jau nākamajā dienā cits konsultants atbild, ka tādu datu nav.

03.02.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 04.02.2021

Labdien!

Pēc pieejamās informācijas sūījums ir veiksmīgi saņemts izvēlētajā DPD Paku Skapī.

Patiesi atvainojamies,ja darbinieku sniegtā informācija ir sagādājusi neērtības. Noteikti izvērtēsim kolēģu sniegumu konkrēta jautajuma risināšanā.

Ar cieņu,
DPD