www.sudzibas.lv DPD Nepieved preci līdz mājām

DPD - Nepieved preci līdz mājām

Šodien atbrauca Dpd kurjers, un sniedzot man paku, pateica ja tuvākajā laikā kaut ko pasūtīšu, kad vaidzēs iet līdz lielajam ceļam sagaidīt, man 17.02.2021 man nāk veļasmašīna, un ja man vairāk kā 500m jānes viņa uz pleca? Tikai tāpēc ka negrib braukt pagalmā? Tad par ko maksāju piegādi 17€

16.02.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 18.02.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD

K

K kosrem 16.02.2021

Laikam jau ar ceļu nav kārtībā. Aizsnidzis. Man objektā arī 100 metri, līdz olām, un nav kas iztīra.

E Eidzja 17.02.2021

Ir jāpaskatās, vai iebrauktuve pagalmā ir notīrīta un izbraucama mašīnai, kas ir lielāka par standarta vieglo automašīnu. Ja jā, tad sarotama Jūsu sūdzība. Bet, ja nav kārtīgi notīrīts asfalts, tad, protams, dpd kurjers neruskēs braukt iekšā vietās, no kurām viņš potenciāli nevarēs tikt ārā. Kurjeriem ir ļoti kompakts dienas ritms un nedrīkst būt lielas aizkavēšanās pie klientiem, kad šī brīžas situācijā pasūtījumu daudzums ir palielinājies daudzas reizes.

M Martins Jankausks 20.02.2021

Pilniba piekritu iepreksajam oratoram!