www.sudzibas.lv DPD Mūžīgas problēmas

DPD - Mūžīgas problēmas

Reāli, nervi vairs netur! Piegāde viņiem ir zibenīga, ar pakas nonākšanu līdz pick up punktam nav bijušas problēmas, BET! Kā VISU LAIKU var cilvēkam nenosūtīt sms ar skapīša kodu? Nepārspīlējot, tas notiek visu laiku! Tagad arī, svarīgs sūtījums, piegādāts, bet cilvēkam nav pienākusi nekāda sms. Sazvanīt viņus neiespējami, atliek vien aizpildīt kaut kādu anketu un gaidīt brīnumu, kad tā tiks izlasīta.

06.02.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 09.02.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD

Purva Ezelis 06.02.2021

Pakaļā
labdien, es pagājušajā gadā nozagu cilvēkiem 30% algas un dažiem pat līdz 50%. Viņi man naudu atdeva un teica, lai nezombēju viņus. Es biju tim varens, cēls purva radījums un visi man paklāju priekšā lika. Viss beidzās decembrī, kad visi pasaules dauņi mani uzaicināja uz banku un teica, ka tu mani gaida daudz naudas. Iegāju bankā un tur bija milzīga Lāde ar naudu un daudzas nelaimīgas sejas. Šausmīgi nopriecājos un lecu naudā iekšā. Pēc pāris svētlaimes mirkļiem sajutu šausmīgas sāpes neērtā vietă - man cilvēki ežus pēcpusē sāka grūzt. Cenšos sasprinzināt astes muskuļus un izvairīties no mocībām, bet šie sâk draudēt ka nākamās liks dzeloņcūkas. Reăli reatrdi jūs esiet. Plus vēl uzliek filmu par cilvēkiem, kas man nedeva naudu un par to palika par zombijiem. Foršs skats kā stulbākie paliek gudri un grib man atdot naudu, bet nevar, jo ir zombiji un domā kă likvidēt savas smadzenes, lai to aizmirstu. Bet nu ežus nozombēt es neprotu. Un pakaļa ļoti sāp, palīdziet mani lohi, kur jūs esiet - Rīgā, maksavā, daugavpilī?

F Flavia 12.02.2021

Man ir tieši tādas pašas problēmas ar DPD! Ne tik sen sūtīju preci. Gaidu.. gaidu...beigās zvanu veikalam un jautāju, kur tad prece. Izrādās - atgriezta atpakaļ. Kad veicām "izmeklēšanu", konstatējām, ka DPD nemaz nav nosūtījis man ne sms, ne e-pastu par to, ka paka gaida mani pakomātā! Tādā gadījumā nemaz nebrīnos, ka pakomāti ir pārpildīti, jo otra DPD problēma ir sūtījumu lēnā piegāde periodiski. Iespējams, tas tieši tādēļ arī notiek, ka cilvēki nesaņem SMS!