www.sudzibas.lv DPD Melošana, krāpšana.

Dpd Latvija. - Melošana, krāpšana.

Nekad neeiet strādā uz DPD Latvija, darbinieku rotācija, maldināšana par samaksu, vergu darbs, stāsta pasakas, lai tik ieviliinātu pastrādā,t meklē durakus, līgums neatbilst stāstitājam, smaukšanās ar samaksu, neapmaksāta OVP sola ka to uzreiz apmaksās, bet beigu beigās pat orģināli neatdot. Sola citu, bet beigās izrādās ka pavisam cita alga ir darbiniekiem, kas tur strādā jau gadiem. Nevienam neiesaku zaudēsiet savu laiku, veselību un būsiet apkrāpts ar samaksu.

V V.B 04.03.2018

Jā attalgojumu piedavā 400 eiro par krāveju,noliktavas darbinieka amatu un darbs aukstumā!Briesmīgs kantoris!
Meklēju kontaktus un uzrakstīšu Sūdzibu uz dpd.com lai izlasa kās notiek te LV jo domāju ka viņi nezin!

Работяга 04.03.2018

Ka var but darbs aukstuma? Vini sadaldejusas produktus ari ved?

V V.B 04.03.2018

Nēa strāda neapkurinātās telpās Termināli

I Ivars Ivariņš 14.03.2018

Kaut mūsu konkurenti,bet par DPD neko sliktu nevaru teikt,kā arī neesmu neko dzirdējis ka kāds žēlotos.