www.sudzibas.lv DPD Ļoti slikta attieksme pret klientiem

Dpd Latvija. - Ļoti slikta attieksme pret klientiem

Neuzticiet veikt sūtījumus ar DPD Latvija . Paka ar nr.05710000064732 izsūtīta ceturtdien-12.05.2016.gadā , bet nav vēl saņemta pirmdien-16.05.2016.gadā . DPD mājas lapā parādās , ka ir jau saņemta piektdien-13.05.2016.gadā. MEĻI . KAUNS . Telefonsarunā ar DPD administrāciju tika solīts , ka varbūt otrdien saņemšu .

E

DPD Pārstāvja atbilde 18.05.2016

Atsaucoties uz reģistrēto neatbilstību DPD datu bāzē, uzņēmuma vadības vārdā vēlamies izteikt atvainošanos par negatīvo pieredzi, organizējot sūtījuma 05710000064732 piegādi Jums.
Veicot ar lietu saistīto apstākļu izvērtēšanu, konstatējām, ka problēmas cēlonis radies vairāku apstākļu sakritības rezultātā, par ko patiesi atvainojamies.
No savas puses vēlamies apliecināt, ka šādi gadījumi noteikti nav pierastā prakse, bet uzskatāmi par izņēmumiem, un tiek darīts viss iespējamais, lai maksimāli izvairītos no līdzīgām situācijām nākotnē.
Papildus vēlamies informēt, sūtījums ir piegādāts pēc piederības, š.g. 17.maijā.

Ar cieņu,
DPD Latvija