www.sudzibas.lv DPD Krāpšana

DPD Latvija - Krāpšana

Ja kāds kādreiz izdomās iet strādāt uz dpd, izlasiet šo ziņojumu.

Par 10000 virsstundām, nakts darbu, izpīsties nerviem un veselību jūs saņemsiet kapeikas.

Cilvēki reāli strādā no 16.17 līdz 6 no rīta, 4-5 maiņas nedēļā, kaut darba līgumā ir atrakstīts citādi... Lūgums pievērst uzmanību arī darba inspekcijai šam rakstam, vai tas ir likumīgi piespiedu kārtā nodarbināt cilvēkus ārpus viņu darba laika.

Par to, ka jūs nostrādājāt miljons stundu decembrī, jums tika izmaksāt: dāvana (spēle "cirks", pāris kebābi un pāris picas) + vērgu atalgojums.

Ja kāds kādreiz izdomās iet strādāt uz dpd, padomājiet divreiz, nē, 3reiz...

09.01.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 11.01.2021

Labdien!

DPD Latvija darba apjoms C-19 pandēmijas laikā ir būtiski audzis. Esam palielinājuši darbinieku skaitu, tomēr pilnībā no virsstundu darba neesam spējuši izvairīties. Vienlaikus šis virsstundu darbs uzņēmumā tiek precīzi uzskaitīts un atbilstoši likumam apmaksāts.

Mainoties situācijai valstī, DPD ir veiktas korekcijas darba laika organizācijā. Papildus rūpējamies arī par uzmundrinājumiem saviem darbiniekiem.

Saprotam, ka šajā laikā papildu darba apjoms rada pāaugstinātu spriedzi un nogurumu mūsu darbiniekiem, tomēr aicinām jebkuru darbinieku jautājumu risināt klātienē, kas noteikti būs efektīvāk – atradīsim risinājumu katrai konkrētai situācijai.

Par konkrēto gadījumu aicinām Jūs sazināties ar [email protected], lai operatīvi atrisinātu interesējošos jautajumus.

Ar cieņu,
DPD

Z zhuupa 09.01.2021

Nevis pārspīlē ar miljons stundām, bet konkrēti: Cik stundas nostrādāji, cik € uz papīra vai uz rokas saņēmi. Kas rakstīts līgumā?
Citādi tukša runa.