www.sudzibas.lv DPD Dpd kurjerdienests - nepiegādāts sūtījumu

Dpd kurjerdienests - nepiegādāts sūtījums - Dpd kurjerdienests - nepiegādāts sūtījumu

Iegādājāmies preci interneta veikalā 11.04.2020 Jysk. Apmaksājām arī 11.04.2020
saņēmām ē-pastu no Jysk15.04.2020
sveiki,...
Jūsu pasūtījums ir veiksmīgi pievienots dpd kurjerpiegādes sistēmai, un ir ceļā pie jums.
Jūsu sūtījuma numurs (i) :...
Savam pasūtījuma statusam varat sekot šeit https://www.dpd.com/lv.
Paldies, ka iepirkāties pie mums!
Jysk.lv komanda

tāpat arī saņēmām e-pastu no dpd 21.04.2020
labdien!
Tuvākajās dienās dpd kurjers uz adresi... , piegādās jums paku nr... No Jysk Linnen`n Furniture Sia (Intern.
Prece joprojām nav piegādāta, tā atrodas dpd terminālā.
E-pastu dpd ignorē varat nerakstīt. Protams zvanu ; tad Sola preci piegādāt rīt, rīt un rīt...
Neiesaku izmantot šo burvīgo pakalpojumu varat plikt bez sava sūtījuma.

D

DPD Pārstāvja atbilde 29.04.2020

Labdien, Daina!

Lai varētu veikt situācijas pārbaudi un precizēt Jūsu sūtījuma piegādes datumu, lūdzam Jūs atsūtīt sūtījuma numuru un situācijas aprakstu uz [email protected].

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa

D Daina Rone 29.04.2020

Labdien!
Ļoti žēl ,ka pieļāvāt šādu situāciju, mēs būtu iztikuši bez šī pasākuma.
Jums ir uz ko tiekties, pati vienkāršākā komunikācija ar klientu.
Paldies, jau uz ē-pastu privāti atbildējāt, beidzot esmu sadzirdēta un ceru ,ka viss atrisināsies.

Jauku dienu!

D Daina Rone 29.04.2020

Liels paldies!
Esmu privāti e-pastā saņēmusi priecīgu ziņu no Jums, žēl ka nācās šādi risināt.

Labdien,
Nosūtītājs saņem informāciju par nepiegādātajiem sūtījumiem.
Vēlreiz atvainojos par radušos situāciju, sūtījums tiks piegādāts rīt 30.04.2020. darba dienas laikā.

Pacco_al 03.05.2020

Ko nu jūs tur tēlojat labos un ieinteresētos, tā ir jūsu ierastā darbības shēma.