www.sudzibas.lv DPD Krāpšana

AtrisinātaDPD - Krāpšana

Apkrāpj cilvēkus maksāju lai paciņa tiktu piegādāta man piektdien bet neatveda espata bija ziņa ka tik piegādāta sestdien kurjers dos zinu cikos no rīta nav ne paciņas ne arī kāda zina no kurjera apkrāpj cilvēkus gribu atpakaļ piegādes maksu jo viņi nekam neder un izkrāpj tikai naudu no cilvēkiem 😡😡😡😡😡

20.11.2023

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 22.11.2023

Labdien!

Informējam, ka sūtījums no Lietuvas mūsu noliktavā tika saņemts 17.11. pa dienu un piegādes tiek organizētas nākamajā darba dienā pēc sūtījuma saņemšanas. E-pasta vēstulē, ko saņēmāt piektdien, ir norādīts, ka piegāde tiks veikta nākamajā darba dienā, kas ir 21.11.
Atbilstoši sistēmā pieejamai informācijai, sūtījums 21.11. veiksmīgi tika piegādāts.

Pateicamies par sapratni!

Ar cieņu
DPD

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.02.2024

Labdien,

Uzņēmuma DPD pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Diemžēl nav bijis iespējams saņemt atbildi no sūdzības autora, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

K