www.sudzibas.lv DPD Ilgi risina problēmas

DPD - Ilgi risina problēmas

Vēlējos nosūtīt paku, atrodoties pie pakomātu ievadīju kodu, lai izdrukātu uzlīmi, bet tā kā bija beidzies papīrs nevarēja to izdarīt. Pazvanīju uz Dpd un konsultants teica ka lai braucu nākošajā dienā un ka spešu nosūtīt paku bez problēmām. Bet tā tomēr nebija... Jo nevarēju izprintēt uzlīmi, jo to biju izdarījusī vakar, kad bija beidzies papīrs! Omnivā var to izdarīt pat ja beidzies papīrs! Iesaku Omnivu!

12.05.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 12.05.2021

Sveicināti!

Ja sūtījumu joprojām nav izdevies nosūtīt aicinām sazināties ar DPD Klientu apkalpošanas nodaļu, lai pārbaudītu konkrēto gadījumu.

Paldies!

Ar cieņu,
DPD

Papildināts Megijaa20 15.05.2021

Sazinājusies es jau biju tajā pašā dienā, bet vienīgais ko man spēja atbildēt jūsu klientu konsultants ir, ka šo problēmu risinās un ar mani sazināsies tiklīdz problēma būs atrisināta... Bet paciņu man bija nepieciešams nosūtīt tajā dienā nevis pēc dienas vai nedēļas...