www.sudzibas.lv DPD Ilgi jāgaida preci

DPD - Ilgi jāgaida preci

Kurjers Dpd nesot paņēmis manu mūzikas centru blaumpunkt no. Veikala K Senukai tā man teica operatore sieviete kur tas kurjers ir vai viņam grūti atvest vienas darba dienas laikā manu preci kāpēc vajag būt ka gliemezim kas lēni velkas kāpēc autobuss Rīga Liepāja var vienā dienā visu izdarīt pārvadāt cilvēkus un Dpd kurjers nevar manu preci atvest viena diena.

08.04.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 08.04.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD

J jurisrom 08.04.2021

Un vai jums nav nekas cits ko darīt, kā rakstīt, atvainojos, smieklīgas sūdzības?
Kurjers preci vienas darba dienas laikā piegādā ļoti reti, dažiem uzņēmumiem ir pieejama opcija kā ātrais kurjerpasts, kas gan arī reti ir vienas dienas laikā.
Kurjerpastam ir jāapkalpo visa Latvija, ne tikai jūs.

I Ieva Bondare 15.04.2021

Okeey, varbūt vienas dienas laikā nevar. Bet ir cilvēki kas jau vairāk kā nedēļu gaida. Un ja ir noteikts datums tad tajā arī jāatved, cilvēks izbrīvē savu laiku lai saņemtu tomēr sūtījumu. Nejau visi var atļauties sēdēt mājās dien dienā un gaidīt kad beidzot paka būs klāt!