www.sudzibas.lv DPD Dpd kupons no AndeleMandele + eserviss.dpd

AtrisinātaDPD - Dpd kupons no AndeleMandele + eserviss.dpd

Vietnē "AndeleMandele" atbrīvojos no sev nevajadzīgām lietām par lētu naudiņu. Iegādājos saucamos "kuponus" ,kas ir sadarbībā ar Dpd - sūtīšana caur pakomātiem 1,85€. Iegādājos vairākus kuponus, bet viņu eserviss.dpd nemaz nevar noformēt sūtījumus. Tajos pick-up punktos/pakomātos arī nav tādas opcijas, lai viņus ievadītu.Rezultāts- pati pārmaksāju par savām liekajām precēm praktiski dubultā, pircēji gaida, "kuponiem" ir derīguma termiņš, kurš ir tikai 3 dienas aktīvs, kā arī zvanu uz Dpd un "visi operatori aizņemti". Saprotu, tagad noslogojums, daudz sūtījumu, bet tad vismaz ievietojiet papildus opcijas pakomātiem vai opciju - "atgriezt kuponus" , vismaz termiņu pagarināt, lai kamēr sagaidi atbildi vēl var izmantot. Bēdīgākais, ka neesmu vienīgā, kam tādas pašas problēmas. Kaut kā tā..īsumā..

07.05.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Katriina17 07.05.2021

Situācija atrisinājās, sistēma eserviss.dpd aizgāja, "kuponi" arī strādā. Paldies. Līdz šim nekādu starpgadījumu nebija bijis un priecājos arī par šīs situācijas atrisināšanu!

K

K Katriina17 07.05.2021

Ļoti priecājos, ka situācija atrisinājās. Paldies, Dpd!

D DPD Support Pārstāvja atbilde 08.05.2021

Sveicināti! Lieliski, ka viss ir atrisinājies! Ja rodas papildus jautājumi, aicinām Jūs sazināties ar DPD Klientu apkalpošanas nodaļu. Ar cieņu, DPD.