DPD

Piegādes pilnīgi nekādas, mans sūtijums ienācir Rīgā DPD terminālī 24.04.2007 plkst. 8:09 šodien jau 26.04.2007 plkst. 16.05 saņemu atbildi ka Mana paka esot iejaukusies un nevarot atrast!!! Vēl nav zināms kad saņemšu! Informēšu Jūs par turpmākiem notikumiem! Bet servis pilnīgi 0 piegāde Rīgā nedēļa!

T

M MaritedeBruin 18.03.2011

Ari man ir ko pasudzeties par DPD Riga, jau treso reizi 2 menesu laika vini piegadaja manai mammai pakas kuras es vinai sutiju, pirmas 2 reizes neviens negribeja uznemties atbildibu par to ka pakas ietvars bija pamatigi saplests.Tagad gan es neliksos miera, cik tad var, es jau nemaksaju lai mantas tiktu saplestas celojuma laika.Lieta tiks uzskta izmeklet caur Holandes TNT pasta nodalu no kurienes es pakas esmu visas reizes sutijusi.
Gribu redzet gan kadas DPD pasakas tad izdomas.Ielieku tikai 2 no visam 6 saplestajam gleznam.

G gita 02.10.2011

Arī man bijusi slikta pieredze ar DPD. Serviss dārgs un nekvalitatīvs. Sūtījumu no Londonas nācās gaidīt ilgāk par mēnesi, saņēmu tikai tad, kad zvanīju un interesējos, kur palikusi. Telefona savienojumu ar DPD gaidīju 30 min, jo visi operatori bja aizņemti. Man kā strādājošam cilvēkam nav laika tik ilgi sēdēt pie telefona. Operatore nelaipna. Regulāri iepērkos interneta veikalos, un ar piegādi nekad nav bijušas problēmas, saņemu savus sūtījumus ilgākais nedēļas laikā. Pirmo reizi nācās lietot DPD un esmu ļoti vīlusies.

J Ja-na 22.11.2011

Esmu ar vīlusies, nevienam, nekad nenovēlu tādu piegādi ka ar DPD.
BARDAKS