www.sudzibas.lv DPD Bojajums

DPD - Bojajums

Pasūtiju piegādi no Latvijas uz Vāciju Chicco Bērnu staigulim.
Izsūtītājs - mana mamma, saņēmējs- Es.
Pie preces pieņemšanas kurjeram tika palūgts atzīmēt, lai nekrauj virsū smagumus.
Acīmredzot tas nav iespējams.
Saņēmu salauztu mantu. Staigulis salauzsts divās vietās- izskatās, ka kāds pārbraucis pāri ar mašīnu vienai malai.
Iepakojums - liela soma, pavirsu staigulim liels, biezs vilnas ratu maiss.
DPD man atmaksāja piegādes izmaksas un piebilda, ka pašai jāatbild par neatbilstošu iepakojumu, sakarā ar viņu noteikumiem.
Viņi šo atbildību nenes.
Saprotu- ka pati vainīga izvēloties piegādātāju. Vienīgais ko nesaprotu kā bija iespējams salauzt tik spēcīgu plastmasu.
Paldies DPD par sadarbību, ļoti žēl, jo šī manta veikalā maksā 150 eur, pateicoties atlaidēm pirkām pa 100.
Bērnam vairs tādu atļauties nopirkt nevaru.
Nākotnē noteikti DPD pakalpojumus vairs neizmantošu. Neatkarīgi no iepakojuma, neuzticos viņu atbildības sajūtai par preču pārvadāšanu.
Aicinu izmantot privātos piegādātājus- viņi ar to pelna sev maizei- atbildība ir pavisam cita ;)

04.12.2018

really? 05.12.2018

Par to japriecajas,no tiem staiguljiem izaug berni ar briesmigu pusuzrautu,pirkstgalu gaitu!
Un to vai dzivojot Vacija kkas ir no Latvijas japasuta un to,ka 100eur dzivojot Vacija ir briesmiigi liela nauda vispar nekomentesu..
Lai diena jums nebutu veltigi nodzivota,atklasu,ka vardu salauzts,raksta bez "s" ;)

S sudibasuser 05.12.2018

Ja jums nav nekas loģisks, ko nokomentēt, labāk paklusējiet! Bet tādi jau latvieši ir, ka tikai kaut ko nomurgot ;)
Īsti nav jēgas pat vairāk turpināt. Lai jums jauka dzīve Latvijā :))