www.sudzibas.lv DPD Apzagšana, pazaudēšana, attieksme.

DPD - Apzagšana, pazaudēšana, attieksme.

Gribu izteikt ļoti lielu fuj šai firmai, vairāk nekad dzīve nesaistīšu neko ar viņiem. 30. Marta paka tika nodota DPD PickUp paku bodē Salaspilī, taka pa vidū svētki paku kurjers no turienes savāca 3. Aprīli, labi, rēķinam 4 dienas, pakai bija janokļūst uk, protams nekā, zvanot konsultantiem man pasaka, kad nav nekādas informācijas un nezin, kur paka atrodoties, tas jūsu prat ir normāli? Attieksme vienkārši pretīga. Ja šodienas laika nebūs nekādu zinu es noteikti atradīšu advokātu un tiesāšos ar jums. Nevienam un nekad neiesaku izmantot dpd pakalpojums. Pielikuma pievienoju maksājuma uzdevuma orderi.

Работяга 10.04.2018

Bomboklak 10.04.2018

Neesiet kaut ko sajaukusi?
Pielikumā pievienots Jūsu maksājums parādu piedzinējiem.

DPD Pārstāvja atbilde 10.04.2018

Labdien,

Paldies par situācijas izklāstu.
Lūdzu pieņemiet mūsu atvainošanos! Operatīvi esam uzsākuši pārbaudi un tiklīdz apstākļi būs noskaidroti, ar Jums sazināsimies ar e-pasta starpniecību.

Lūdzot uzgaidīt mūsu atbildi,
DPD Latvija

Sigita Bronze 10.04.2018

Paldies, sasmīdināji :D

C critical thinker 10.04.2018

dpd atdos to Paus Konsult-am samaksāto? 8-)

I Iluminata 11.04.2018

Redzams, ka maksājuma uzdevums nav no bankas lejupielādēts :)