www.sudzibas.lv DPD Apkalpošana,ĻOTI SLIKTA,lai neteiktu vairāk !

DPD - Apkalpošana,ĻOTI SLIKTA,lai neteiktu vairāk !

Tātad 13.07.2018 veicu sūtījumu no lmt mājas lapas, pasūtīju viedtālruni. Ar mani sazinājas LMT darbinieks, lai precizētu piegādes laiku . Tuvākais datums kurā man piedāvāja saņemt sūtījumu bija šodiena 17.07.2018, operātors vēl vēlējās precīzēt man pieejamāko laiku ,kad saņemt sūtījumu ,tas būtu no 8:00-18:00,jeb no 18:00-22:00. Es izvēlējos otro variantu no 18:00-22:00. Un pie tā arī palikām, . Vakardien saņēmu sms no LMT, kad paka ir nodota kurjerdienestam (DPD) un plānotā piegāda ir 17.07.2018 ,bet par laiku nekas nav minēts.
Tāka telefon sarunā vienojos par laiku no 18:00-22:00, nolēmu šodien no rīta doties uz jūru un izbaudīt jauko laiku, bet neilgi pirms došanās saņēmu sms no DPD ar tekstu:''DPD sodien no 12:03-13:03 piegadas paku.'' Es protams zvanu uzreiz uz LMT un vaicāju ,kas par lietu ,ja es vienojos par pa visam citu piegādes laiku, operātore man atbild ,kad es esot norādījis laiku no 8:00-18:00, bet man telefonā ir tāda aplikācija ,kura ieraksta sarunas ,un to es arī pateicu operātorei ,lai nemuld ,un kad viņiem taču arī sarunas ierakstās,pēc tā viņa man uzreiz atvainojās un teica,kad jā tomēr esot kļūdijusies un redzot kad laiks ir no 18:00-22:00. Bet palīdzēt man nevarot vienīgi varot iedot DPD numuru lai sazinos ar viņiem. Labi,domāju nu ja jau viss rīts ir sabojāts ,pagaidīšu līdz tiem 13:03 ,tagad ir 14:43 ārā ir vienkārši superīgs laiks ,un es kā muļķis sēžu un vēl aizvien gaidu savu sūtījumu , . 2x jau zvanīju uz DPD , kur viņi man atbildēja ,kad nevarot sazināties ar kurjeru,jo telefons esot ārpus zonas un viņi nevarot izskaidrot iemeslu kāpēc paka vēl nav piegādāta, kurjera numuru viņi man arī nevarot iedot.
Nesaprotu cik stūlbi un bezatbildīgi civlēki tur vispār strādā ? Viņi vispār nerēķinās par pasūtītāja laiku un vajadzībām. Un spriežot pēc tāda kādi cilvēki tur strādā ,es sāku domāt vai vispār saņemšu to sūtījumu . Šī ir mana pirmā un pēdējā reize ,kad izmantoju DPD pakalpojums,un laikam jau arī LMT. Paldies un jauku visiem šo burvīgo,saulaino dienu !