www.sudzibas.lv DPD Agresīvs šoferis

DPD - Agresīvs šoferis

Braucu ar bērniem no bērnu dārza, šis šoferis brauca nežēlīgā ātrumā pa ielu, kas ir diezgan šaura, un pilna ar bērniem, tuvojoties aplim, iebraucu tajā, un šoferis no nākamās izbrauktuves izbrauca mums tieši priekšā, radot avārijas situāciju. Nobijos gan es, gan bērni.

23.09.2020

Atbilde no DPD Pārstāvja atbilde 24.09.2020

Labdien!

Pateicamies Jums, ka esat ziņojusi par šo gadījumu DPD Latvija!
23.09., pēc kurjera automašīnas GPS datiem, ātruma pārkāpumi nav fiksēti ne atsevišķos posmos, ne arī kurjera dienas vidējā ātrumā.
Atvevišķi manevri uz ceļa diemžēl nebūs pārbaudāmi.

Esam informējuši atbildīgos darbiniekus, kas izvērtēs pārrunu nepieciešamību ar atbilstošo kurjeru.

Atvainojamies, ja kādas rīcības dēļ Jums ir sagādātas neērtības!

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa

Papildināts Santa1610 24.09.2020

Ja pilsētā viņš pārkāpa ātrumu par 15km/h,( ātrumu fiksēju savā spidometrā, braucot viņam no aizmugures, lai nofotografētu nr) tad šaubos, ka uz lielceļa viņš brauca uz 90km/h.

Paldies!

Z zaza112 14.10.2020

Santa1610 1. spidometra kļūda ir līdz 5km/h.
2. kāpēc pati pārkāpāt csn?

Z zaza112 14.10.2020

3. braucot pārsniedzot atļauto ātrumu jūs vēl lietojāt mobīlo telefonu kas arī ir pret csn

S Santa1610 15.10.2020

Tieši pirms braukšanas pakaļ šoferim, viņš man izbrauca priekšā aplī, izraisot bīstamu situāciju, braucu ātrāk, lai varētu nofotografēt numurzīmi, un to nefotografēju es, bet gan mana meita, tā, lūk. (ja netiktu nofotografēta, tad tas viss tā arī paliktu, nevienam nezinot, bez gāzes pedāļa palīdzības, to nebūtu iespējams piefiksēt.