www.sudzibas.lv Dive Latvija Neejiet strādāt uz Dive Latvija par slepeno vērtētāju

Dive Latvija - Neejiet strādāt uz Dive Latvija par slepeno vērtētāju

Gan es, gan man māsīca esam strādājušas Dive Latvija uzņēmumā gan sākumā par Slepenajām vērtētājām, gan arī vēlāk man bija iespēja strādāt pašai par slepeno pircēju koordinātori. Ko es varu teikt? Darba samaksa tur aizkavējas, tiklīdz es darba devējam kaut ko iebilstu, seko no viņa puses draudi atlaist mani un nesamaksāt neko. Man ir žēl to cilvēku, kuri piesakās darbā par slepenajiem vērtētājiem, nemaz neapzinoties to, ka viņi no datu bāzes tiek aizmuguriski dzēsti un pēc tam Dive Latvija atkal meklē jaunus darbiniekus, aktīvi izliekot sludinājumus internetā. 'Kāpēc Dive Latvija direktoram Ķīša kungam ir tik izdevīgi atlaist vecos, uzticamos darbiniekus un atkal no ielas pieņemt jaunus slepenos vērtētājus, lai pēc kāda laika viņus atlaistu?

J jansiahotel 04.11.2015

Labi ka kavējās! Tas taču tik labs darbs - čakarēt pārdevējus, iegāzt un norādīt uz tā trūkumiem, kā piemēram aizrādīt elektro preču pārdevējam par to ka tas ir neapkopojis vakadzības - nepiedāvāja iegādāties preci, kas manuprāt ir pašsaprotami.