www.sudzibas.lv Dive Latvija Dive Latvija - krāpjas ar algām

Dive Latvija - Dive Latvija - krāpjas ar algām

Mana meita vasarā strādāja šajā Dive Latvija kantorī , viņa gāja uz Drogas veikaliem, par savu naudu veica pirkumus, pēc tam vēl no mana datora aizpildīja anketas. Es tam visam rūpīgi sekoju līdzi. Kad manai meitai vajadzēja saņemt algu, tad viņa konstatēja, ka vairākas viņas anketas nav ieskaitītas, beigu beigās viņas konts tika izdzēsts no datubāzes, lai viņa neko nevarētu pierādīt. Pēc tam googlē atradām, ka šo firmu vada Gunārs Ķīsis. Nav noslēpums, ka šī firma turpina un turpinās iedzīvoties uz savu darbinieku rēķina, atlaižot vecos darbiniekus un pieņemot atkal darbā jaunus darbiniekus. Ar cieņu Ingūna

I

J jansiahotel 04.11.2015

Labi ka kavējās! Tas taču tik labs darbs - čakarēt pārdevējus, iegāzt un norādīt uz tā trūkumiem, kā piemēram aizrādīt elektro preču pārdevējam par to ka tas ir neapkopojis vakadzības - nepiedāvāja iegādāties preci, kas manuprāt ir pašsaprotami.

S stopdoingwrong 14.11.2019

Neiesaku nevienam iesaistīties jebkādos darījumos ar šo personu. Viņam nekas nepieder, aktīvu biznesu arī nav, kā arī visi piedāvātie koučinga u.c. pakalpojumi ir slimi suņa murgi. Taču pats trakākais ir, ka šim cilvēkam paralēli naudas izkrāpašanai aizdevumu veidā ir vēl cita "biznesa līnija" - Gunārs apkrāpj sievietes, izmanto vientuļās māmiņas un sievietes, kurām ir kāds bizness. Sievietes, lūdzu esiet vērīgas un piesardzīgas un neticiet nevienam vārdam, ko Gunārs jums stāsta, tas viss beigsies ļoti bēdīgi.

S stopdoingwrong 29.07.2021

Gunārs turpina citā sfērā - izliekas par pirtnieku un dziednieku, tikai zem vārda "Gunārs OM", jo pārāk daudzus apzadzis, lai kāds īstajam vārdam ticētu.

G gunars_krapjas 21.03.2023

Apkrāpis kārtējo cilvēku grupu, Gunārs ir likvidējis vietni baltpirts.com un turpina darboties vietnē pirts.org, norādot to kā "starptautisku labdarības organizāciju", kurai tiek vākti arī "ziedojumi". Lūdzu, uzmanieties! Tā nav reģistrēta labdarības organizācija, tai nav sabiedriskā labuma statusa: https://www.pirts.org/