www.sudzibas.lv Dive Latvija Dive Latvija- tiek atlaisti darbinieki bez iemesla un ātri tiek pieņemti jauni no ielas

Dive Latvija - Dive Latvija- tiek atlaisti darbinieki bez iemesla un ātri tiek pieņemti jauni no ielas

Sakiet, vai tas ir normāli, ka šis uzņēmums Dive Latvija reizēm arī pamanās neizmaksāt algas un arī tiek atlaisti darbinieki, nepaskaidrojot nekādus iemeslus? Es šajā uzņērmumā strādāju pavasarī, bija gan man jāiet pa restorāniem kā slepenajai vērtētājai, gan arī pa viekaliem Maxima, Drogas. Pēkšņi apskatos, ka es no sistēmas esmu izdzēsta un jau pēc kāda laika interneta sludinājumos redzu, ka Dive Latvija meklē jaunus darbiniekus. Vai tas ir normāli? Cik kvalitatīvi tad tie jaunie Slepenie vērtētāji spēs veikt sev uzticētos darba pienākumus? Jo labi zinu, ka vienkārši daži Slepenie vērtētāji nemaz neiet iekšā pārbaudīt veikalu, bet gan čeku paparasa ārpusē pie ieejas kādam citam apmeklētājam un to anketu internetā aizpilda uz "dullo"".

G