www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Veikals Depo Krasta Ielā 36 - Slikts serviss

Šī gada 13. Decembrī, veikala apsargs atteicās ielaist mani Depo veikalā (Krasta ielā 36) pēc kovid vakcinācijas sertifikāta uzrādīšanas, aizbildinoties ar to ka transporta līdzekļa vadītāja apliecība nav derīga, kā personas apliecinošs dokuments, tā rezultātā pazaudēju laiku un lieki iztērēju degvielu. Pēc tam sev vajadzīgo preci nopirku veikalā būvniecības abc, kur vadītāja apliecību atzīst par derīgu, lai apliecinātu personību. Nesaprotu depo veikala darbinieku (ka) rīcības motivāciju, tā ir kārtējā muļķība, vai varas un pārākuma apziņas izrādīšana pret līdzpilsoņiem?

Andris Skrodis

Good Intentions 13.12.2021

Cilvēki tiešām elementārās lietās tik neizglītoti? Šis jautājums ir cilāts pa visām ziņām.

Good Intentions 13.12.2021

Pašlaik, uzrādot Covid-19 sertifikātu, personas identitātes apliecināšanai derīga tikai pase vai ID karte. Depo apsargi rīkojās likumā noteiktajā kārtībā, tā tad sūdzībai vajadzētu būt par Būvniecības ABC apsargiem.

A Andris Skrodis 13.12.2021

Spriežot pēc komentāra,''Good intentions'' nodarbošanās varētu būt: deputāts, valsts ierēdnis, vai pacients no Tvaika ielas klīnikas. Tāpēc tālākās diskusijās neielaidīšos.

Good Intentions 13.12.2021

Sava kvadrāta deputāts ar Oktaviānu un Napoleonu kaimiņos.

G Gulbenietis 14.12.2021

Tīri cilvēcīgi es autoru saprotu, bet autovadītāja apliecību sen vairs nevar rādīt pases vai id kartes vietā. ABC vnk nav klientu vai arī vadītāja galvu saspiedusi. Vadība viņas vietā lielo štrāfu nemaksās. Pārbaudes iet regulāri. Vnk bardačokā turi pasi un qr kodu vai izprintētu kabatiņā sertifikātu. Kur problēma, Vasja?

A Andris Skrodis 16.12.2021

Special for you miss ''Good intentions /with ridiculous results'' : Nekas nav ļaunāks,kā uzcītīgi muļķi. Napoleons.

L Līga Kola 17.12.2021

Likumu par Personu apliecinošu dokumentu nosaka, ka personu apliecinošs dokuments ir pase un ID karte.