www.sudzibas.lv DEPO Apkalpošana

Liepājas depo - Apkalpošana

Biju iegājusi veikalā "Depo" pēc kukaiņu indes. Vairākas minūtes meklēju pārdevēju dārza nodaļā. Kad vērsos pie pirmās pārdēvējas, kuru sastapu, un izklāstot savas vēlmes, man tika norādīts ar pirkstu virziens kurā dodies. Biju nonākusi norādītā vietā, nostāvēju ilgāku laiku tā arī nevienu nesagaidot. Tad devos atpakaļ pie pārdevējas, kas norādīja man virzienu un kura atradās info centrā, jautāju vēlreiz palīdzību, tā mani negribīgi pavadīja līdz vietai, kurā atradās manis nepieciešamā prece. Iedeva man mazu pudelīti un pati devās prom, pat nepaskaidrojot lietošanas instrukciju. Kad jautāju kā šis preperāts ir jālieto un cik bieži, man tika rupji atcirsts, lai nekavēju viņas laiku un vai es nemākot lasīt, jo uz pudelītes esot lietošanas instrukcija!
Pēc šāda atgadījuma man rodas jautājums vai veikalā 'Depo' strādā tik nekvalificēti darbinieki kā Sigita, kuri nemāk nedz apkalpot, nedz izskaidrot preces pielietojumu.
Es šaubos vai jēl kad iepirkšos veikala 'Depo' dārzkopības nodaļā, ja tiek veltīta tik nedalīta uzmanība nezinošam pircējam.

D

iDmore 02.06.2016

Diemžēl skarbā realitāte ir gandrīz visos būvmateriālu veikalos..

Oļegs Zatlers 03.06.2016

Varbūt viņai vajadzēja arī tos kukaiņus noindēt tavā vietā? Kas notiek ar cilvēkiem, ko sūdzas par katru sīkumu? Pati nejēdz atrast indi un izlasīt instrukciju? Redz jāpieved klāt un jāizlasa priekšā....

Oļegs Zatlers 03.06.2016

Kas tur skarbs??? Tizls komentārs.

Latviešu tautas 03.06.2016

Draudziņ! Par vēlu: tavam tēvam savā laikā bija jāgriežas aptiekā. Pēc prezervatīviem. Lai nedzemdetu.

iDmore 03.06.2016

Oļeg, gribi teikt, kad ieeju būvmateriālu veikalā un vēlos divas loksnes lamināta, tad kas man būtu jādara? Atrodu tuvāko pārdevēju, kas atrodas pie laminātiem.. Pareizi, tāda nav.. Kad 10min vazājos, lai atrastu pārdevēju un kad atrodu, tad izrādās, tas neprot izrakstīt laminātu.. Nopietni..? Tiek bļauts pāri visai zālei un tiek saukts cilvēks, kam jau stāv divi cilvēki rindā, jo ir tikai viens speciālists, kas prot uzrakstīt uz lapeles ciparu virteni un parakstīties..

iDmore 03.06.2016

Neiet runa par to, ka jāpieved pie stenda, bet iet runa par to, ka atrast pārdevēju būvmateriālu veikalā, lai izraksta preci ir gandrīz neiespējami..

iDmore 03.06.2016

Vlad, bāzt savu līko kurģi ģimenes lauciņā ir līmenis.. Visu cieņu tev..

Latviešu tautas 03.06.2016

Завали ! Брысь под лавку и не звука, шавка американская!

Oļegs Zatlers 03.06.2016

Gribēji pazīmēties ar kādu vecu, notrallinātu joku? Tēvs, starpcitu, mani nedzemdēja atšķirībā no tava tēva.

О да, Олег ЗаДлерс!

"Nu kad galu gala saks seima un parejie domat par musu latviesu tautu, kāpēc neesam tik vienoti?

=================

Varbut tāpēc ka pie varas atrodas nevis latvieši, bet ebreji (Ivars Godmanis) un piebaltijas vācieši (Vaira Vike-Freiberga, Zatlers), kuri vaid par latviešu tautas mūžīgu sāpes...
Kāpēc neesam tik vienoti? "Skaldi un valdi" - ta ir viņu politika!.. "

Latviešu tautas 04.06.2016

Tēvs, starpcitu, mani nedzemdēja atšķirībā no tava tēva.

=============

Ну да: у вас - еврея-немцев - мужики рожают, Олег ЗаДлерс!

Oļegs Zatlers 03.06.2016

Būvmateriālu nodaļā varbūt Tev taisnība, bet indi jau jebkuram vajadzētu mācēt nopirkt un izlasīt instrukciju.

veesaa007 04.06.2016

Depo veikalā ir tūkstošu tūkstošiem dažādu lietu. Nu nav pārdevējam jāzin katras kukaiņu indes lietošanas instrukcija! Tas, ka pārdevēju mūždien nav uz vietas, tas ir cits jautājums, bet tāpat- prasīt katras lietas lietošanas instrukciju ir tas pats, kas piem., rimi prasīt katras bulciņas sastāvdaļu.

R Rolands 22.09.2018

Nezinu, kur ņem šādus darbiniekus, bet Liepājā veikalā DEPO tie laikam pēc īpašiem kritērijiem nolasīti. Pārdodamai precei nav iespējams piekļūt, darbinieks kā aizgāja pēc trepēm tā neatgriezās arī pēc 1/2 stundas. Hallo, kas tur vispār notiek ? Tas notiek tik regulāri, ka domāju vērsties Patērētāju aizsardzības birojā.