www.sudzibas.lv DEPO Krāpšana

DEPO veikals Liepājā - Krāpšana

Cik zinu, pie katras preces ir cenu zīme ar preces svītrkodu un jauku uzrakstu-pērkot 3gb vai vairāk Cena mazāka. Nezin tikai kāpēc tas nenostrādā kasē, kasiere neapmierināta, tas attiecoties tikai uz mazajiem dāvanu maisiņiem. Tad mainiet cenu zīmes un nemuļķojiet cilvēkus, vairs nejutos kā dāvanu gatavošas priekos😒

Z

S Saule. 13.01.2023

Pie cenu zīmes uzmanīgi jālasa,visām precēm vairuma cena nesākās no 3.gab citām sākas pat no 5.gab,6.gab utt.

A Agnija Ance 02.02.2024

Depo Liepāja. Tieši kasiere ar īsiem blondiem matiem, pie vārda rakstīts Sintija. Ne pirmo reizi šī darbiniece jūtas pārāka un neizrāda cieņu vecākiem cilvēkiem. Kļūdas arī čekā, protams, nepiefiksēju esot vēl veikalā, mājās tik manīju, nebūtu tik tālu no Liepājas, brauktu atpakaļ un celtu traci uz vietas.
Par citiem darbiniekiem neko tādu nevaru teikt.

S sannas 12.03.2024

Nepaklanījās? Ak vai, ko nu iesākt.