www.sudzibas.lv DEPO Veikala vadītājs

Depo - Veikala vadītājs

Veikala vadītājs Aleksandrs Romenskis atkal izdomājis jaunu veidu kā pazemot savus darbiniekus. Tagad katru vakaru darbinieki ejot ārā no veikala telpām, tiek pārmeklēti ar metāla detektoru. Tikko bija veikala inventarizācija un lielais iztrūkums laikam radies no tā, ka veikala darbinieki visu nospēruši.

J

Komentāri (6)

O Olga 28.10.2010

Kad beidzot Aleksandrs Romenskis beigs ņirgāties par saviem darbiniekiem??? Nemitīgi tiek meklēti jauni darbinieki, jo nav iespējams izturēt Ulmaņa Gatves "Depo" direktora pazemojumus.Vai tiešam šis Romenskis nebaidās no Dieva soda, jo visi mēs šajā pasaulē Dieva priekšā esam vienādi!!!

Sveiki. Es ari esmu DEPO darbinieks. Ja, var buut ka tie iztrukumi ir lieli, bet ir pamats aizdoma tureet pardeevejus ari, ne tikai zagljus, un es pilnigi atbalstu to! Jo iedomaieties ja Jums buutu piederejis sis veikals tad Juus domaaju ne tikai parbauditu sada veida, bet vel kaut ko trakaak izdomatu. Pie ta visa ja Juus nezogat vai tad gruti paradit to somu un pajiet garam tam metala pikstinatajam? Euu comon, milie kolegi cieniet viens otru, un nenemiet galva tadus siikumus. Ja ta dara apsardze un veikala vaditajs, tad tam ir vajadziba, un to ir jaizpilda! Ar cienu pret Jums kolegis/e :)

D drumer 29.10.2010

Šādas darbības drīkst veikt tikai tad -ja jūsu darba līgumā ir minēts šāds veikala iekšējās kārtības punkts ar izrietošajiem apakšpunktiem-pie kam to drīkst darīt tikai ar jūsu piekrišanu un apsardzes darbinieks/sertificēts/ pie tam nepieskaroties jūsu personiskajām mantām!!! tas arī viss, ja darba līgumā nav šāda punkta !!! tad tas ir nelikumīgi -jūsu pārmeklēšanu drīkst veikt tikai valsts policija!!! un neko neatrodot jums ir tiesības rakstīt iesniegumu par personas aizskaršanu-vēlāk arī iesniegt prasību tiesā!!!

U ughu 29.10.2010

pie kam to drīkst darīt tikai ar jūsu piekrišanu un apsardzes darbinieks/sertificēts/ pie tam nepieskaroties jūsu personiskajām mantām
==================================
kur tas viss ir rakstīts, lai zinu darba devējam pateikt, ja ne parādīt, jo es tak neteikšu : Drumer no sudzibam.lv rakstīja!

N nikky 01.08.2011

Un ja uzņēmums ''DEPO'' būtu tavs un tevi pastāvīgi kāds aplaupītu, ko tu darītu ?
Un nav jāuztraucās tam kuram ir tīra sirdsapziņa . :)
Žēl ka skolās nav tādas sistēmas .

L Labaiss 28.05.2012

Tātad ieviešot skaidrību par to kā veidojas lielie iztrūkumi.:
1. iztrūkumi veidojās nepareizi pieņemot preci. Pieņemšana strādā ar tādu slodzi un divreiz mazāku cilvēku daudzumu nekā tas ir nepieciešams + piegādātāju muļķibas izrakstot pavadzīmes kuras nesakrīt ar faktiski atvesto preci. Rezultātā rodas kļūdas jau paša sākumā preci pieņemot. Dienās kad prece tiek atvesta tā tiek pusi dienas glabāta ārā uz ielas kur tai tiek klāt jebkurš. Apsardze tur i pusi nerdz no tā kas tur notiek.
2.Nepareizi marķēta prece un pārdevēju kļūdas izrakstot šo preci. Kasiere nevar izdot preci kurai nav svītrkods. Šādos gadījumos tiek steidzamā kārtā meklēts kaut kas kas varētu derēt.
3. Par iztrūkumiem veikalā ir tieši atbildīgi apsardzes uzņēmums un tā darbinieki jo viņu pienākums ir pamanīt šādas lietas. Par katru noķerto nepareizi izrakstīto preci apsardzes uzņēmums saņem prēmiju apmēram 25% no tās vērtības.
4. Tiklīdz kasēs izsit kādu preci kurai nav jābūt tā v.v.v. tiek dots uzdevums veikt visas preču grupas inventarizāciju. Tāpēc ja to dara vismaz uz 50 % lielu iztrūkumu nevar būt.
5. Grāmatvedība ar veikala direktora akceptu maina atlikumus sistēmā uz veikto inventarizāciju pamata kuras bieži ir kļūdainas, jo preci nevar atrast. Vēlāk kad atrod atkal kaut ko maina un tad jau vairs nevar zināt kas ir patiesība un kas nav.
6. Nozagtās preces. Apmeklētāji zod tik daudz un tik bieži kad to nav iespējams izsakot. Apsardze cenšas kaut ko darīt lietas labā, bet tas ir bezjēdzīgi. Jo maksāt par reālu drošību uzņēmums nav gatavs un nemaz negrib. Uzcenojumi kopumā ir lieli un nosedz zaudējumus.
7.jau gadiem pārdēvēju mantas tiek pārbaudītas izejot no veikala.

Metāla detektori pārbaudot darbiniekus ir izrādīšanās uzņēmuma vadības priekšā kad no veikala puses ir izdarīts viss maksimālais lai novērstu iztrūkumus iepriekš vainu noveļot uz darbiniekiem. Iespējams kāds ir ko mēģinājis iznest un tika pieķerts, bet zinot to kādi parasti ir reālie zaudējumi un kādas preces parasti iztrūkst šāda līdzekļa ieviešana ir IDIOTISMS.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes