www.sudzibas.lv DEPO Pustukšs veikals

DEPO Valmiera - Pustukšs veikals

Depo Valmiera pustukši plaukti. Nezinu,vai tā ir pārdevēju vai veikala vadības nolaidība. Stikls parastais, logu, jau mēnesi katru nedēļu man saka, ka nav atvests. Mēbeļu furnitūras kastītes lielākoties tukšas un netiek papildinātas. Nav viselementārākās lietas, un ne jau īslaicīgi, bet ilgstoši. Viss pieputējis, nekopts, vasaras preces pēc skata, kā no pagājušās sezonas tur stāvējušas, Bēdīgi. Konkurējošo veikaliņu īpašnieki jau pricājas, ka pēdējā laikā daudz klienti no Depo tukšajiem plauktie nākot pēc preces. Depo vadība, paskatieties, kas notiek Valmieras veikalā!!!

E

Latviešu tautas 11.06.2015

Nav izdevigi! 50% no latvijas iedzīvotajiem jau sen arpus Latvijas (neticiet statistikai - viņi MELO!). Ko tu uztraucies? Sociālizms pirms 25 gadiem beidzas! Gribējāt brīvu Latviju: polučite i raspišites'! Ak Jūs gribējāt tikt Eiropā un NATO? Nu tad rakstiet sūdzibas Brisselē un Vašingtonā! "Ar pliko pakaļu, bet brīvī!"(c)

Uz Rīgu var aizbraukt ar automobili... Ko? 107 km? Cēsis un Sigulda nav tik tālī! 30 un 50 km...