www.sudzibas.lv DEPO Pārdod tīši sabojātu preci

DEPO Valmiera - Pārdod tīši sabojātu preci

Notikums jau kādu laiciņu atpakaļ, bet tomēr uzrakstīšu. Nopirku DEPO Valmiera grīdas apsildes paklājiņu VERIA 1m2. Komplektā ar temperatūras kontrolieri. Viss glīti iepakots. Paklājiņu iebetonēju zem flīzēm. Veru vaļā kontroliera kastīti - kontrolieris izjaukts pa daļām, nosvilināts. Melnas deguma pēdas redzamas, protams, neatrāda. Uzreiz sapratu ka esmu iekritis un neko visticamāk panākt neizdosies, bet nu zvanu veikalam, viņi saka lai vedu atpakaļ. Aizvedu, paņēma kontrolieri uz ekspertīzi. Atzinums - veikals pārdeva ejošu, klients nepareizi pieslēdza un nodedzināja. Zvanu veikala vadītājai, viņa, protams, noliedz veikala un darbinieku vainu. Sarunā ar vadītāju neko panākt neizdevās.
Dabūju pirkt jaunu kontrolieri, skāde 45 eur.
Esiet uzmanīgi iepērkoties DEPO, it īpaši Valmierā. Pārbaudiet kārtīgi preci pirms pērciet.

В Depo всегда надо проверять товар до мелочей.Я недавно меняла с руганью кран ,при этом на четвёртом кране вернули деньги!