www.sudzibas.lv DEPO Tik rupji pret apmeklētājiem nedrīkst izturēties

Depo - Tik rupji pret apmeklētājiem nedrīkst izturēties

Apsardze jūsu veikalā ir parasti forša. Vakar 21.05 ap 12: 50 - 13: 00 atbraucot uz jūsu veikalu, nācās kādu laiku pasēdēt mašīnā, jo pie ieejas bija daudz cilvēku. Kamēr sēdēju, atveru mašīnai logu, un pamanīju tādu situāciju, ka meitene no apsardzes atļaujas rupji izturēties pret veikala apmeklētājiem. Mēs apmeklētāji, esam jūsu alga! Izskaidrojiet lūdzu savai darbiniecei, ka tik rupji pret apmeklētājiem nedrīkst izturēties. Meitene ar savu attieksmi ir ļoti pretīga. (tā lai jūs varētu saprast, meitene ir neliela auguma un ar tumšiem matiem) .

22.05.2020

Atbilde no DEPO Mājai Dārzam Remontam Pārstāvja atbilde 22.05.2020

Labdien!

Lūdzam precizēt veikalu, pie kura Jūs novērojāt šo situāciju! Sazināsimies ar uzņēmumu, kas sniedz mums apsardzes pakalpojumus un risināsim šo jautājumu, lai nākotnē šādas situācijas vairs neatkārtotos.

Tavs DEPO

Klients45566 23.05.2020

Arprats varbūt jums vēl dibenu noslaucīt jūs tak viņiem algas maksājot.

_ _Barons_ 24.05.2020

Ja klienti paši ar 3 smadzeņu šūnām nesaprot, ka jāņem rati, tad ko ar tādiem cilvēciskiem atkritumiem, kuri sevi sauc par klientiem, darīt?