Depo - stundas

Sveiki, uzrakstīšu sūdzību par Berģu DEPO.
Nesaprotu kā var būt tā, ka dažās nodaļās ir 120 darba stundas, bet dažās ir 170 darba stundas, tad labāk, lai būtu tā ka ir visās nodaļās vienādi un neatšķiras, jo veikala vadītājs ir saņēmis ļoti daudz sev paziņu, radu, draugus kuriem nevar uzlikt 120 stundas, jo viniem taču ir vajadzīgs 170 darba stundas. Mūsu veikala vadītājs ir ļoti neapmierināts un izgāž dusmas uz darbiniekiem, jo pats nemāk pat pateikt, labdien, kādu attieksmi tad var gaidīt no darbiniekiem pret darbu?! Mēs domājam ka Depo Berģu direktoram ir laiks sēdēt mājās un audzināt savus bērnus un savu sievu, jo tāds nav veikala direktors!

N

H Haralds 15.12.2011

Ej un prasi to visu savam prieksniekam, nevis bazies virsu visai
Latvijai.

D Datars 15.12.2011

Cilvēks ir aizņemts ar savām problēmām, priecājies ka tev ir darbs nevis īdi.

R Rembo 15.12.2011

Labi vien ir ka uzrakstiji! tadi jau ir tie prieksnieki ka doma par sevim nevis par darbiniekiem. Neuzstraucies dzive tapat viss naak atpakal. Lai vinam veicas.

B Billijs 16.12.2011

Tikai, ja tam darbiniekam kaut ko palūdz, viņi izrāda milzīgu neapmierinātību! ( Pirku ūdens skaitītājus, bet darbiniece bija ļoti dusmīga, ka esmu viņu patraucējusi sarunā ar diviem kolēģiem)

U Uzņēmējs 16.12.2011

Nu te būtu darbs Valsts darba inspekcijai un arodbiedrībām!
Vispār jau mūsu valstī ir 40 stundu darba nedēļa, tātad, ja pieņem, ka decembrī ir 4 nedēļas, tad stundu normai jābūt 160!
Bet vispār jau katru mēnesi ir sava stundu norma! Palasiet Darba likuma "D"daļas 6.sadaļas 31.nodaļas 131.panta 1.punktu un 133.pantu. Tad viss taps skaidrs! Vajag izmantot likumdošanu un tad nebūs jāīd! Vispār jau tirgotāji ne sevišķi mīl ievērot tos likumus, bet šitādi veikalu vadītāji ir jāliek pie vietas uzreiz ar Darba likumu!