www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss no vadības puses

Depo - Slikts serviss no vadības puses

Nopirku Alpina firmas pelēku krāsu, bet uz sienas viņa sanāca zila. Atvedu atpakaļ krāsu, palūdzu samainīt. Darbinieki bija pretimnākoši, bija gatavi risināt šo problēmu, un pateica, kad šai krāsai bieži nesakrīt toņi, bet atnāca sieviete tumšiem matiem, kā sapratu, kad viņa ir tur galvenā, un sāka rupji runāt, kad sienas mums nav tādas, un celtnieki nav tādi, bet ar krāsu gan viss ir kārtībā, un neko mums nemainīšot! Taisu remontu, visu pērku depo Ulmaņa gatvē, bet pēc tādas attieksmes, vairs negribās tur neko pirkt! Mani izbrīna kad vadībā strādā tādi cilvēki, un 40 euro dēļ ir gatavi bojāt savu reputāciju!

Работяга 07.05.2017

Депо посрать на ваши жалобы и предложения.. Скоро табличку повесят у входа "идите на-***" чтобы вы начали понимать что вас там не ждут..

S Stenlijs 07.05.2017

Depo izvēloties krāsu toņus uzmanieties, šie tagad salikuši taupības LED lampas arī krāsu nodaļā. Rezultātā LED miroņgaismā krāsas neatbilst tam kādas ir saules gaismā vai pie normāla apgaismojuma.LED lampu krāsu atainošanas indekss nav ne tuvu dienasgaismai. Domāju tas ir arguments ar ko šos atšūt, ka veikala telpās nav iespējams noteikt toni.

P Piяв 10.05.2017

Купил краску, взломал банку, начал красить и хочешь чтобы тебе меняли и платили за нее со своего кармана?Надо выбирать внимательнее, что покупаешь!

S Stenlijs 11.05.2017

Es man liekas skaidri izteicos, ka daļēji tā ir DEPO vaina, ka uz vietas toņkrāsu noteikt nevar. Protams pēc nokrāsošanas tonis var atšķirties, jo atkarīgs kāda ir grunstkrāsa un siena uz kuras krāso. Taču pelēkam nebūtu jābūt zilā krāsā, tās jau vairs nav nelielas toņa atšķirības.