www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss, nekompetenti darbinieki

Depo - Slikts serviss, nekompetenti darbinieki

Tā kā nāk pavasaris, vēlējos šajā veikalā nopirkt minerālmēslus, ne jau pirmo reizi to daru, bet šoreiz interesēja amonija nitrāts. Gāju ekspedīcijā pa veikalu, kamēr visu izvietoto minerālmēslu kaudzītēs atradu sev interesējošo paciņu. Devos pie kases, kur strādāja pajauna meitene, diemžēl neievēroju un nepiefiksēju vārdu. Un tad meitene ieskenējot manu pirkumu pieprasīja lai uzrādu atļauju par šo minerālmēslu lietošanas mērķi -t.i. ka es to lietošu tikai dārza mēslošanai. Es protams tādu atļauju uzrādīt nevarēju un painteresējos kāpēc tāda ir vajadzīga un iepriekšējos gados neko tādu man neprasīja, nu tad pārdevēja sāka vicināt kaut kādus pie kases stendā iestiprinātus noteikumus, kas izrādās MK noteikumi, kas nosaka amonjaku saturošu minerālmēslu tirgošanas kārtību, saskaņā ar kuriem pircējam pie kases ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, un ar savu parakstu jāapliecina, ka min. mēslus lietos tikai dārza mēslošanai. (to es jau izlasīju pati vēlāk). Tā es tos nelaimīgos minerālmēslus arī nenopirku, jo pasi man pārdevēja nepaprasīja, tikai rupji strīdējās, ka šāda kārtība pastāv jau vairākus gadus, un lai es uzrādu čeku, ja esmu iepriekš ko līdzīgu iegādājusies. Veikalā nekur citur informācija nebija izvietota, arī vēlāk vēlreiz iegriezos šajā pašā veikalā, lai pārliecinātos, ka šādas informācijas nekur nav, izņemot pie kases. Cienījamā Rēzeknes DEPO vadība, pasekojiet savu darbinieku kompetencei, ko galu galā viņi prasa no pircēja, par apkalpošanas kultūru jau vispār nav vērts runāt- uz līdzenas vietas strīdas ar pircēju, ir rupji.

B

K Kauns 30.04.2017

Šaubos,ka kāds lasītu info,ja tā būtu izvietota veikalā pie plauktiem un ar lieliem burtiem uzrakstītu.

B BirutaR 30.04.2017

Nu tas jau būtu pašu pircēju ziņā lasīt vai nē.

K Kauns 02.05.2017

Jums taisnība.Un pēc tam ar siekalām spļaudīs sejā,cenšoties pierādīt savu taisnīgumu. :D

K Kauns 30.04.2017

Tas pats arī pie kases. ;)

donna b 30.04.2017

A kur pircejam ir japarakstas, iegadajoties tos meslojumus? Kasierei uz pieres?

Sev uz pakaļas.

Jā, tā nu ir sagadījies, ka dažām kundzēm, kuras "šoreiz interesēja amonija nitrāts", citreiz kāda cita sprāgstvielu sastāvdaļa, būs sarežģīti tās iegādāties. Par cik, pats ļoti labi iztieku ar organisko mēslojumu, un spridzekļus netaisu, tad nesaprotu arī sašutumu, par to ka neizdevās nopirkt amonija nitrātu, trinitrotoluolu jeb nitroglicerīnu. Toties ārkārtīgi izbrīna neizdevušās spridzinātājas sašutums par to, ka pārdevēji "uz līdzenas vietas strīdas ar pircēju". Viņasprāt, ar potenciālajiem teroristiem drīkst strīdēties tikai sprādziena izveidotā bedrē?!

B BirutaR 30.04.2017

Nevajag jau spriest par visiem pēc savām interesēm:))

S Stenlijs 02.05.2017

"ne jau pirmo reizi to daru" :)

S Stenlijs 02.05.2017

Likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības.