www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Sveiki!
Šodien biju depo, kas atrodas netālu no Berģiem. Es biju ļoti šokēta, ka plastmasas maisiņiem nebija nekāda alternatīva. Nevēlējos to maisiņu ņemt, nesu visu rokās. Manuprāt, par šādām tēmām pat vairs nevajag katram skaļi runāt, tas viss ir pašsaprotami. Lūdzu saudzēsim dabu:)

22.05.2019

B BK 23.05.2019

Prātiņ nāc mājās.

M melkaja22 23.05.2019

Par maisiņiem neko nevaru teikt, eju pati ar saviem. Bet par negatīvu pieredzi veikalos Depo esmu saskārusies ne vienu vien reizi.
Paņēmām mājās kucēnu, kad sākās ārā iešanas laiks, pati nošuvu troses pastaigām. Domāju, jāieiet Depiņā un jāpaskatās nevis trose, bet izvelkamā pavada. Pie reizes mācību nolūkos acis uzmetās uz stingrajām apkaklēm, jo sunim ir uzvedības problēmas, iespējams no vecākiem, kuri sēdēja vispār tikai uz ķēdes. Man uzreiz Depo konsultants klāt, iesaka, ņemiet to dārgāko pavadu, tā būs tā labākā. Ok, atmetu domu par pavadu, jo līdz nebija 40EUR, skatos uz stingrajām apkaklēm. "Priekš kam Jums? Jūs ko, suni nevar vest ar tādu dzelzi pie krāgas. Kam tad domātas suņu skolas?" Gribējās teikt, ka man tas nav pirmais apmācāmais suns dzīvē un tas ir mācību nolūkos, nevis ikdienai. Bet ko es "tantei" ar savu nostāju iešu skaidrot.
Tak nē, viņa pasauca apsargu un uz mani rādot vēl: "Tu padomā, viņa kucēnu sēdinās uz dzelzs siksnu, pavisam aptaurēta..." - tālāk nedzirdēju.
Ziniet, tādi konsultanti atmet visas cerības atgriezties šajā veikalā atkal. Un pareizi, nav jau vienīgais celtniecības veikals.

SamTroll 23.05.2019

Tādēļ vajag staigāt apkārt pa veikaliem ar pīto zaru groziņu, gan dabai nekaitē, gan arī apkārtējiem patīkami.

L Linda* 23.05.2019

Nopietni? Brēka par to ka ir plastmasas maisiņi? Saprastu, ja maisiņu vispār nebūtu, tad varētu sūdzēties..

_ _Barons_ 23.05.2019

Pašai mājās nav? Visur citur mētājas viņi kalnos, ieliec mašīnā un VISS. Ko nu tagad veikalu vainot. Pie tam buvmaretialu veikals nebut nav tā vieta kur tev tagad eko-bio-mamma-rio green-peace-bio sūdus visos galos tirgos.
Nākamreiz uzprasi ceļu būvniekiem vai citam darba darītājam, vai viņa āmurs ir brīvs no polietilēntereftalāta..

"Es biju ļoti šokēta, ka plastmasas maisiņiem nebija nekāda alternatīva." - tie nu ga ir meli! Turpat var nopirkt gan kastes, gan grozus, gan kādu somu! Un lielākiem pirkumiem var pat iegādāties ķerru. Taču acīmredzot esi no tiem pircējiem, kuri atrod cementu, tikai pēc tam, kad krīta maisu uzmet sev uz galvas.

L LadyMaxi 24.05.2019

šis lietotājs periodiski ielogojas šajā portālā, lai bezsakarīgi piesietos sūdzību saturam. viņam ir problēmas ar emocionālo uztveri un pārlieku daudz enerģijas. lūdzu, neņemiet viņu vērā un pie mazākās izdevīabs sūtiet uz palīgskolu!

"mazākās izdevīabs sūtiet uz palīgskolu!" - visu pateici, garīgi atpalikusī?

T TavaMamma 27.05.2019

Kur liksi preču iepakojumus pēc izmantošanas? Cerams ka utilizēsi , lai nekaitē dabai. Brauc ar auto? Noteikti ar elektromobili , vai ne? Liekule.

K Kristīne Liepiņa 27.05.2019

Ļauj minēt tu biji dzērusi?

P pva 24.06.2019

Man netraucē maisiņš reizēm, bet ja traucētu - nestu līdzi pati savu somu Man traucē kāds cits fakts - es ikdienā ar auto nebraucu, pilsētā tikai ar velo un arī uz Depo ar velo, jo tās lietas, ko man kā sievietei vajag, caurmērā varu atvest pati ar velo. Lielākas - ar auto. Bet ja var ielikt maisiņ', kā ieraksta autorei - tad var tam paņemt somu. Bet reizēm ir tā, ka atstāju somas pie veikala, jo atbraucu jau daļēji apkrāvusies un sapērku, piemēram, puķes. Apsargi un pardevēji neļaus piecus soļus panest ar groziņu lakstus līdz velo:D Man tas liekas smieklīgi un principiali lieki, jo velo ans redzams un vai es to grozu aizvedu - ar:D Biežāk tāpēc jaņem rati, kurus drīkst izvest, tikai kāda starpība ja grib fenderēt un ar auto esi piebraucis - nofenderē groziņu vai visus ratus:D? Kas gribēs fenderet - nofederēs.