www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Pirmkārt, mani ļoti interesē jautājums, kāpēc būvniecības veikalā nav krāvēju? Un kāpēc nopirkto akmeņu maisus vajag stiept pašiem?
Otrkārt, mani brīna pārdevēju rupjums. Dienu atpakaļ mēs nopirkām akmeņus priekš kapiem, bet izrādījās kā krāsa nepiestāv pie esošajiem akmeņiem, atbraucām mainīt. Pārdevēja Sandra, mainīšana kasē, izturējās ļoti rupji, bija sajūta kā mēs esam viņai parāda... Viņa teica atnest uz kasi tos akmeņus, kuri mums neder, tad atgriezt viņus būvniecības nodaļa. Un kad būvniecības nodaļa izvēlēsimies, to kad ir vajadzīgs atkal atnest pie viņas uz kasi.
Tas atkal mūs atgriež pie jautājuma kāpēc nav krāvēju, un kāpēc stiept 4 maisus ar akmeņiem, katrs 25 kg, vajag sievietēm?
Kā arī mani ļoti interesē, kāpēc man nevar vienkārši atgriezt naudu? Kāpēc tieši jāmaina pret citu preci? Varbūt jau vajadzētu mainīt šo viduslaiku politiku?
Reizi no reizes Depo veikali vīlina vairāk un vairak, gan viņa politika, gan darbinieku attieksme pret pircējiem.

Nē, nopietni!? Varbūt Depo vajadzētu arī krāvējus izsūtīt, lai nokaisa tos akmeņus uz jūsu kapiem? Tiešām kaitina šī parazītiskā filozofija - ja esi ienācis veikalā, tad visi tev ir parādā.

P Pircējs3377 29.09.2018

Cilvēkiem ir bēda, bet jums ir kauns tādu rakstīt? Ceru ka Depo valdība jums labi maksā par komentāriem viņu labā un kad jums nomirs tuvs cilvēks viņi palīdzēs...

Cilvekiem bēda - akmeņi nepiestāv. Hahahahha...

N nav nozimes 29.09.2018

Ļoti žēl par, Jūsu nelaimi, bet šāda veida sistēma ir praktiski visos būvniecības veikalos. Nepārprotiet un neapvainojaties pats strādāju būvniecības preču veikalā un arī pie mums nav tāda amata kā krāvēji, preces tiek mainītas, atgrieztas tikai uzrādot čeku. Saprotiet arī darbiniekus - veikals liels, preču un cilvēku arī daudz, ļoti liela darba slodze, daudz darba stundu par kurām tiek saņemts salīdzinoši mazs atalgojums. Jūs gribat labvēlīgāku attieksmi, amatu krāvējs, tad lūdzu rakstiet Depo augstākajai vadībai, nevis lamājiet parastos darbiniekus, jo zems darba atalgojums par šādu "suņa" darbu nav tik motivējošs, lai kaut ko mainītu savā attieksmē. Ja neticat tad ja ir iespēja kaut vienu mēnesi pastrādājiet šādā iestādē un tad sapratīsiet cik cilvēki ir ļaudabīgas būtnes, kas atnāk uz veikalu vienkārši meklēt kašķi un izgāzt uz kādu citu cilvēku visas savas negācijas.

V vienkārši es 07.12.2018

Cik ļoti precīzi vārdi! Tiešām to saprot tikai tas, kas ir strādājis Depo!

M MohawkUshanka 30.09.2018

Nezinu nevienu būvniecības veikalu, kurā būtu krāvēji, tas ir tāpāt, kā prasīt, lai pārtikas veikalā kāds nestu preces jūsu vietā.
Bet izsaku līdzjūtību par jūsu zaudējumu.