www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Labdien! Pēdējā laikā nepazīstot zoo nodaļu rēzeknē. Tur patstāvīgi nav sastopams pārdevējs. Kad pārdevējam aizrādīju, man atbildēts tika ļoti paaugstinātā tonī. Bieži pērku nocenotu preci sunim, bet vienmēr pievērš uzmanību termiņam. Šoreiz uz vitrīnas ir pieejama prece ar beigušos derīguma termiņu. Citiem konserviem gluži otrādi, termiņš ar 2018 gadu. Pati esmu pārdevēja lielveikalā un zinu kā ir jārunā ar klientiem. Vai depo veikalā nav apmācību, klientu apkalpošanā?

J Jeļena Gaveika 04.04.2017

Pilnīgi piekrītu sūdzībai! Šodien 04.04.2017. arī nevarēju sagaidīt pārdevēju -konsultantu Rēzeknes veikalā B61 nodaļā, kaut viņam bija paziņots. Recepcijā man atbildēja; ''Mēs neplānojām darbiniekus" un viss! Tas notiek regulāri un ja tev nav brīva laika vai īstas pacietības, bet ir vajadzīgs konsultants, tad Rēzeknes veiklā nav ko darīt, diemžēl.