www.sudzibas.lv DEPO slikts serviss

Depo - slikts serviss

Labdien! es esmu veikala Depo Rēzekne patstāvīgais klients.pēdejā laikā esmu ļoti vīlusies šajā veikalā.mana mamma 72 gadus veca sieviete,pārnākot no veikala raudāja.dārza nodaļā viņu ir drausmīgi apkalpojuši,un vēl atcirtuši"jūs pati nezinat ko gribat",mamma neatcerās kā sauca pārdevēju,bet sievietei uz šiltes bija rakstīts vecākais pārdevējs.kā tāds cilvēks var būt vecākais pārdevējs.mammai nācās meklēt palīdzību blakus nodaļā.tur pārdevēja bija laipna un pavadīja atpakaļ uz dārza nodaļu un palīdzēja izvēlēties kociņus kapiem.ļoti ceru ka manu sūdzību izskatīsiet.

Papildināts kristine1111 29.08.2016

Ja tai sievietei ir balti mati, es jums piekrītu. ārprāts

C Chelsey 29.08.2016

Ja Tu gribi, lai sūdzību patiešām izskata, tad ir jāatrod kontaktinfo pašam Depo, sūdzības, kas rakstītas šeit, neviens var arī neizlasīt!!! Un tas, ko augšā esat "papildinājusi" pati no sava profila, cerot uzdoties par citu cilvēku, kas it kā piekrīt jūsu sūdzībai, liek izskatīties pēc negausīga mēģinājuma pēc iespējas vairāk nomelnot šo pārdevēju.

K kristine1111 04.09.2016

es pati esmu bijusi saskarsmē ar šo pārdevēju

C Chelsey 07.09.2016

Mīļā sirds. :) to es sapratu, ka esi bijusi saskarsmē. Jo no viena profila šeit gan ievieto sūdzību, gan vēl papildu komentāru "it kā" no cita cilvēka. :D lūk, tas jau ir smieklīgi :D

S samvels34 08.09.2016

mīļo sirds! jūs esat ļoti dīvaina persona.es tikai lūdzu kādam padomu,lai uzklausa.nedod dievs jūsu mammai nākt no veikala ar asramā acīs.es redzu ka jums patīk kritizēt cilvēkus.savas domas paturiet pie sevis.ja jums tas ir vajadzīgs es lūgšu veikala vadībai palīdzību, personīgi.es zinu ka veikalos ir kameras,es varēšu tieši jums pierādīt,ka runāju taisnību.kaut man jums ne kas nav jāpierāda.man jau tādas aizdomas ,ka jūs esat tā pārdevēja,kura iešplāva manai mammi dvēselē.tagad savu pēcpusi meiģinat glābt.lai jums jauks vakars

C Chelsey 08.09.2016

Ja Tu raksti šeit, visiem publiski apskatāmā portālā, tad negaidi, ka kāds paturēs savas domas pie sevis. Tas ir viens. Otrs-nē, man nav vajadzīgs, lai jūs kaut ko pierādītu man vai kādam citam, tas bija silts ieteikums no manas puses-kas ir diezgan normāli, ja vēlies, lai Tava sūdzība sasniedz adresātu, tad ir jāraksta e-pasts uz konkrēto kantori vai sūdzību tālruni, ja tāds ir norādīts. Pieļauju, ka DEPO vadība nealgo atsevišķu cilvēku, kas cauru dienu to vien dara, kā lasa, vai tik šodien atkal par kādu Depiņu nav sūdzība ierakstīta. :D un tagad pasaki man lūdzu, pat ja es būtu tā pārdevēja, tieši kurš teksts norāda uz savas pakaļas glābšanu? :D Tas, ka es Tevi atmaskoju, ka sākumā ierakstīji sūdzību, un pēc tam komentāru pati no sevis, ķipa- jā jā, es jums piekrītu, tas cilvēks ir briesmīgs? :D

Personības dalīšanās ir šizofrēnijas paveids. Viena lieta, ja cilvēks domās runā ar sevi, taču sarakstīties... Tiešām ārprāts!