www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Ilgi meklēju vannas istabas skapīšus uz ritentiņiem, atradu, no visiem Latvijas depo pieejams tikai Lubānas ielā 150. Neesam no Rīgas, bet liktenīgā diena, kad jābūt Rīgā darba darīšanas (pa visam citā Rīgas pusē) , pie reizes ja esam šeit, iebrauksim, domājam viss notiks ātri, depo online laicīgi atradām preci ar visu svītru kodu numuru, ejot cauri nodaļām arī jau appētijām, nekur neredzam, meklējam kādu info punktos, nevienā no info punktiem nav neviena, ejam atpakaļ visu garo rindu un brīnums! Bija meitene, meitene ļoti laipna, palūdza lai nosaucām svītru kodu utt. Teica, rādās, ka ir divi gabali palikuši (kāda laime, man tieši divus vajadzēja) tālāk piebilde, bet diez vai jūs viņus nopirksiet, jautāju-kāpēc? Viņi esot uz norakstīšanu. (tad jautājums kāpēc mājaslapā tiek parādīti?) meitene piebilda lai pieeju pie santehnikas nodaļas jo tur mācēšot atbildēt, tie skaitoties pie viņiem, varbūt kāda kļūda. Eju uz santehnikas nodaļu vēl ar cerību, gaidu, gaidu. Neviena kā nav tā nav. Pēc apm. Minūtēm 15-20 pienāk cita meitene, domāju nu beidzot tiksim vismaz skaidrībā, jautāju par preci, asi atbild ar pārbijušos sejas izteiksmi, ka viņai šeit tikai kaut ko izprintēt viņa te neko nezinot, lai meklējot kaut kur uz labo pusi vīrieti, viņš atbildot par visu. Depo ir liels veikals, atgādina skudru pūzni, visur visi kaut ko dara, skraida, krauj, ved, kopumā aktīvi strādā, utt, vai tad tiešām ir jāskrien pa visu depo lai atrastu īsto vīrieti, tur taču viņu nežēlīgi daudz! Visiem taču, cik zināms, ir rācijas, vai tad nevar pasaukt? Diemžēl netaisījos skriet un meklēt liktenīgo vīrieti, aizgāju! Šāda attieksme no depo ļoti šokēja!

15.02.2023

G Gonzo23 15.02.2023

Laipni lūgta smirdīgajā Rīgā.

Dusmīgais Ainārs 15.02.2023

Teica lepnās mazpilsētas iedzīvotājs

M Mikumiku21 16.03.2023

8 gadus atpakal stradaju Depo, un vairs NEMUZAM neviena veikala neieshu, Ja ieliek 1 cilveku uz 4 stundam uz visu nodalu, uz visiem pircejiem vienu apkalpoju 3 rinda gaida, un vel no blakus nodalas pieskrieb lai palidzu, kad pasaku Ka neesmu no tas nodalas tad jaklausas kapec tur nav cilveka? Tad ko ea te apkart skraidu!? Un tas ir kad eju no viena pirceja lidz otram, aa nu vel japaspej cenas samainit( atnes no rita varbut 10 cenas varbut 40 un atri japaspej samainit kamer pircejs nepaspeja to preci. Pakert un uz kasi aiziet)( depo nevelas laut mums atnakt 15 min agrak lai samainitu cenas) un pa starpam preci japapildina, paletes var pa dienu iebraukt 5 var iebraukt 15 !milzigas ar precem ko jasaliek pa terminiem vel! Un vel frazes- jus cakarejat cilvekus jums jau par to bonusus pie maksa!-NE! Depo nekad- NEKAD pat par 1 eiro vairak nesamaksas, gluzi otradi ja cilveks nemot ar vienu cenu , bet kase uzrodas otra cena, ko dara? Skrien pie mums! Un ja, pa 3 reizem mea nakam palidzer uzbazoties, ne oec savas gribas! Ticiet man

A Adzhitta 18.03.2023

Ticu, un tā ir daudz kur. Bet šoreiz bija darbinieki. Vairāk jautājums ne jau par to, ka neatradās savā vietā(jo kā jau arī rakstīju, ka darba tur tiešām daudz un visi strādā) starpcitu aizmirsu piebilst, ka priekš Depo tajā brīdi daudz klientu īsti nebija. (Manuprāt) vismaz tajā galā. Kapec nevar pasaukt vajadzīgo personu? Izpalīdzēt klientam vismaz tā? Tas pats jautājums arī par internetveikalu kapec tad tur ir iespēja redzēt, ka tur atrodas, bet realitāte prece ir, bet nopērkama nav!

M Mikumiku21 18.03.2023

Depo ari zin Kad nav daudz klientu, un liek stradat mazak cilveku, un dazkart man bija japavada cilveku ar preci lidz kasei, un mana nodala jau gaidija nakoshaor pircejs, un ejot no kases garam kadai cotai nodalai ja Man jautaja kur cilveks no shis nodala, vai varu atrast!? Un ja mani gaidija kads nodala, tad nee protams nevareju, jo mani jau pircejs gaida, bet gadijas kad biju brivaka pat palidzeju blakus nodala cik nu vareju!un ja darbinieks iet uz breiku tad nee vinsh nevar apstaties uz 2-5 min jo breikq laika skaities ne no brizhq kad esam jau virtuve, bot no briza kad izejam no nodalas, un gadijas zaudet cilvekiem pa dienu 15-20 min breikq tikai tapec kad jaiet talu. Tur ir ta Pircejam ir taisniba vadibai ir taisniba un tikai darbinieks vienmer nav pietiekoshi labs. It ipashi kad pieieju pie pirceja palidzet, pircejs atbild ka palidziba nav vajadziga un tad nodalas Vaditaja - Ej pieiej vel otro reizi pajauta, negribi pildit savus darba pienakumus. Tur laikam firmai jasak domar ari par darbiniekiem, grib mazak pardeveju, mazaku algu maksat bet grib lai 1 cilveks ka 2 zirgi strada! Esmu sieviete 34 gadi, 54 kg pa dienu man nacas parcilat lidz 500 kg pa 15-20kg pakam.