www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

NEKAD neņemiet transportu no Depo, ja dzīvojat laukos, automašīnas izskatās piemērotas tikai braukšanai pa šosejām - riepas praktiski bez protektoriem, automātiskā ātrumkārba u.c.. Pasūtīju preces (celtniecības blokus) Depo Valmieras veikalā ar piegādi. Informēju, ka dzīvoju laukos. Kad bija samaksāts un atzvanīja Depo piegādes serviss, pateica, ka ja būs slikts ceļš, šoferis iekšā nebrauks, bet vienalga samaksāto naudu man neatdos. Piegādi neveica līdz mājām, bet nometa ceļmalā, esot slikts ceļš (lietus labu laiku nebija lijis, ceļš gan nav nekād šoseja (to gan Depo zināja iepriekš), bet nebija arī slikts - citu firmu transports tur braukāja iekšā un ārā). Nācās ņemt citu transportu un maksāt dubultā. Kad par situāciju informēju Depo Valmieras veikala vadību, saņēmu atbildi, ka šoferis pateicis vadībai, ka bijis slikts ceļš - zāle augot uz ceļa, tāpēc nogrimšot, un naudu man neatmaksās (arī par tiem kilometriem, kurus šoferis nemaz nebrauca!). Papildus mani informēja, ka es varēju atteikties saņemt preci, sastādot aktu, tad to vestu atpakaļ uz veikalu, bet naudu par piegādi vienalga neatgrieztu (!)

19.10.2022

D

G Gulbenietis 19.10.2022

Depo piegādes veic arī pa lauku servitūdes ceļiem, nu tādā stāvoklī. Tātad, ja tev atteica, tev tur ar zirgu un ratiem viss jātransportē.

P PatiesiibasMeka 19.10.2022

Pirms blokiem būtu sācis ar šķembām, šāda problēma nebūtu