www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Veikalā depo ļoti slikta apkalpošana. Biju dārza nodaļā nopirkt puķes. Nav nekādas norādes, kur kādas puķes atrodas. Sākotnēji meklēju pati, kad atrast nepieciešamo nevarēju, vērsos pie darbiniekiem ar lūgumu parādīt, kur varētu būt man interesējošā prece. Viena darbiniece izlikās, ka mani nedzird vispār. Otra ļoti nelaipni atbildēja, ka nav, pat īsti neiedziļinoties manā jautājumā.
Depo, vai jums pircēji vispār ir vajadzīgi? Attieksme tāda, ka apgrūtina un labāk, ka pircēju nav vispār un lai neko nejautā. Briesmīgi. No sirds ceru, ka man vairs uz šo veikalu nevajadzēs braukt.

04.06.2022

L Līga Kola 05.06.2022

Darbiniekos jūs redzat tādu attieksmi kādu viņi saņem no priekšniecības, bet ir tādi darbinieki, kuri cenšas būt laipni un atsaucīgi un tas arī sanāk par spīti, tam ka priekšniecība pret viņiem ne pārāk labi attiecās.

E esmeraldae 05.06.2022

Depo vienmēr pie griestiem ir bijušas norādes par attiecīgām nodaļām. Vajag pacelt galu augstāk un paskatīties.