www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Pirms nedēļas biju jaunajā depo veikalā Imanta, lai iegādātos audeklus. Interesēja konkrēts audekla veids, un, apskatot tā pieejamību depo online, secināju, ka audekli būs pieejami un devos tur. Tirdzniecības zālē šie audekli nebija izlikti. Palūdzu darbiniecei apskatīties, vai audekli te ir pieejami. Apskatot sistēmā, darbiniece sacīja, ka tie ir salikti kastēs un nav izpakoti. Palūdza pēc pusstundas atnākt vēlreiz. Visādi var gadīties, tā arī darīju. Atnākot atpakaļ, darbiniece teica, ka audeklus nevarēja atrast un vairāk nemeklēšot. Vēlamos audeklus nopirku depo veikalā, braucot uz citu Rīgas rajonu.

Šodien vēlreiz devos uz šo pašu depo veikalu Imantā, cerot, ka audekli būs pieejami. Mājaslapā bija norādīts, ka tie esot šajā veikalā. Atkal tirdzniecības zālē to nebija. Sacīju veikala darbiniecei, ka vēlos iegādāties šos audeklus, kam sekoja atbilde - ņemiet no tā, kas ir izlikts tepat. Es atbildēju, ka pieejamie audekli ir cita izmēra un veida, un man šādi neder. Darbiniece sacīja: "man tagad nav laiks meklēt, kurās kastēs tie ir salikti. " darbiniece aizgāja prom un pievērsās citām lietām, pat nepiedāvājot situāciju atrisināt.

Es vienmēr esmu saprotoša pret jebkuru situāciju, arī pret šo. Taču, kad tā atkārtojas otru reizi un veikala personāls nav ieinteresēts to palīdzēt atrisināt, tad zūd uzticība un vēlme šajā veikalā atgriezties. Es ar veikala personālu runāju pieklājīgi, taču pretī saņēmu nievājošu attieksmi. Es ikdienā arī strādāju ar klientiem, un šāda darbinieku attieksme liecina par pilnīgu vienaldzību, nevis vēlmi situāciju atrisināt vai vienoties par kompromisu.

Tirdzniecības zālē lielos daudzumos ir pieejami cita veida audekli. Darbiniece sacīja: "mums šie audekli ir, bet vai tad neredzat, ka te viss ir pilns un nav vietas, kur tos izlikt? " varbūt, samazinot esošo audeklu skaitu zālē, būtu iespējams atbrīvot vietu arī citiem modeļiem, kas ir norādīti mājaslapā?

08.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Komentāri (3)

Good Intentions 09.09.2021

Internetā nevar pasūtīt?

Z zhanete15 09.09.2021

Var, bet es neredzu jēgu gaidīt vairākas dienas, kamēr pasūtījumu sagatavos, un maksāt Depo noteikto cenu par pasūtījuma komplektēšanu. Zinot, ka šie audekli atrodas veikalā un darbinieku (slinkuma, nekompetences?) dēļ netiek izlikti klientiem pieejamā vietā.

AEW 09.09.2021

A Jums tos apdirsties kā vajadzēja? Citu nebija kas patīk? Pat medikamentus aizvieto. Pēc likumā aptiekās dod lētākos! (Jā nav aizliegts aizvietot, kaut kāda iemesla dēļ.)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes