www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Šī sūdzība nebūtu rakstīta, ja valstī nebūtu ierobežojumu laiks! 21. Aprīlī devos uz veikalu, lai iegādātos 2 gabalas polikarbonāta loksnes, kuras stāv praktiski blakus '"āra"'kasei. Apsargs liek iet cauri veikalam, kur cits apsargs bez ratiem nelaiž iekšā (tas laikam mūsu drošībai!) man jāizbrauc cauri visam veikalam, lai tos ratus noliktu tur pat kur biju jau sākumā, paņemtu loksnes un izietu ārā. Tad man rodas jautājums, ņemt ratus, braukt cauri veikalam, kurš pilns ar pircējiem, klausīties ka mēs tiekam novēroti un par mums tiks ziņots ja mēs neievērosim drošību, ir droši! Vai šajā laikā nevarētu būt elastīgāki un radīt pircējiem iepirkšanos patīkamāku, man radās sajūta, ka nevis jūs domājiet par drošību, bet klaji ņirgājieties par pircējiem! Gaidīšu atbildi, kura man palīdzēs izprast kāpēc jādara tieši tā, nevis kā man būtu ērtāk!

22.04.2020

T Turkey901 22.04.2020

"man radās sajūta, ka nevis jūs domājiet par drošību, bet klaji ņirgājieties par pircējiem!"

Man rodas sajūta, ka Jūs ņirgājaties par valsti un ierobežojumiem, jo šajā laikā dodaties pēc polikarbonāta loksnēm, kas nav pirmās nepieciešamības prece!
Gaidīšu atbildi, kura man palīdzēs izprast kāpēc jādara tieši tā, nevis kā visiem mums būtu labāk!

A Anda Ģiptere 22.04.2020

tiešām ,tā nav pirmā nepieciešamības prece,bet jācer ka ši situācija kaut kad taču beigsies!Ne velti valstī pieņēma ,ka atvērti paliks pārtikas veikali,aptiekas, sēklu un būvmateriālu veikali!Ja es pati cenšos izaudzēt dārzeņus ,nevis valstij prasīt kompensācijas un pabalstus,vai tā ir ŅIRGĀŠANĀS PAR VALSTI!

A Anda Ģiptere 22.04.2020

ja domājam tā,atskaitot pārtiku , pēc tavām domām , kas no DEPO nopērkamajām lietām ,ir pirmā nepieciešamības prece?Tad lai brīvdienās slēdz ciet kā citus veikalus!

А разве этот рассадник заразы ещё не закрыт?

N Noboby 22.04.2020

Tas tāpēc ka ir tādas drostaliņas kas pēkšņi atceras ka vajag vēl 101 preci būdams jau iekšā veikalā. Otrs variants ir rakstīt ieteikumu veikalā kā tieši Tev varētu izpatikt jo no reālas sūdzības šajā tekstā nav ne smakas

A Anda Ģiptere 22.04.2020

Man nevajag lai man izpatīk, vienkārši,lai vismaz šajā ierobežojumu laikā,atļauj ieiet pa vārtiem, kas ir pie celtn. materiāliem, atļauj turpat samaksāt un lieki neliek iet veikalā!Tā visiem būtu labāk un drošāk!

T Turkey901 22.04.2020

Ir iznācis valdības rīkojums, ka karantīnas laikā klients drīkst uzņēmumam uzstādīt noteikumus, kādā veidā to ir jāapkalpo?!

A Anda Ģiptere 23.04.2020

labi,lai man nebūtu jālasa tavi "'GUDRIE"' komentāri,šo jautājumu mēģināšu noskaidrot ar raidījuma '"BEZ TABU'" palīdzību,tad arī noskaidrosim kam ir kādas tiesības un pienākumi!Un vai sauklis, MĒS STRĀDĀJAM JŪSU LABĀ,atbilst patiesībai!

T Turkey901 23.04.2020

Māc aizdomas, ka Bez Tabu uzliks lielu smaržīgu kluci tik interesantai tēmai!