www.sudzibas.lv DEPO Slikti darbinieki

Depo - Slikti darbinieki

Vai pa tiešām pie jums strādā normāli darbinieki kuri apliek klienta mašīnu ar granulām un klients nevar izbraukt no stāvlaukuma bez jebkādām problēmām? Tā nav jau pirmā reize. Un vai apsargam ir tiesības rakņāties gar pircēja manam? Un galu galā vainot pircēju par vainīgu kad ir nozadzis manyas vai tāda gadījuma kad apsargs tevi apsūdz viņam nav vai ir jārāda video lai izšķirtu strīdu.

17.02.2022

Apsargam nav nekādu tiesību pārbaudīt jūsu mantas vai jūs aizturēt, viņš var tikai palūgt, lai jūs labpratīgi uzradītu viņam savas mantas. Jūs varat atteikties, tad apsargam būs vienīgais variants - izsaukt policiju. Pat iesniegumu par zādzību raksta veikala personals, nevis apsargs. Savukart, apsargam arī nav pienākuma jums rādīt kaut kādus video.

Bet vienmēr vajag atcerēties, ka par apsargu var strādāt kāds Vasja, kas ir dumjš kā zābaks un nezin nekādus likumus.