www.sudzibas.lv DEPO Slikta apkalpošana

Depo - Slikta apkalpošana

Vakar iepērkoties daugavpils depo veikalā nācās sakarties ar ļoti nekompetentu darbinieci. Palūdzot viņu paskaidrot kas man būtu nepieciešams durvju slēdzenes komplektam (rokturi, slēdzene, serde u. T. T) nbosaucot visus nepieciešamos datus:
pirmārt nezin kāpēc bet viņa zināja labāk kādas durvis ir uzstādītas manā dzxīvoklī (pilnīgs absurds)
otrkārt viņai nepatika ka es ilgi izvēlējos preci un cilvēku klātbūtnē apvainoja mani, kaut gan es viņu uz to brīdi nevaicāju palīdzēt, tā kā pati viņa neko man jēdzīgu nespēja ieteikt
treškārt kad paprasīju preci kuru vajag atkal sāka teikt ka durvis man esot tādas kā viņa saka nevis kā es zinu, jo laikam jau viņa dzīvo manā dzīvoklī nevis es un skraidīja apkārt, lai gan atslēgas bija rokās.
Vai nu viņa ir psihiski slima vai vienkārši nospļauties uz klientu! Vārdu savu neteica, neesot mana darīšana! Notika tas furnitūras nodaļā kur visas slēdzenes, rokturi u. T. T. Maza auguma ar brillēm tumši mati!

31.05.2019

H