www.sudzibas.lv DEPO Sektoru vadītājas daces, verbāla izturēšanās pret darbiniekiem

Depo - Sektoru vadītājas daces, verbāla izturēšanās pret darbiniekiem

Labdien!
Es ļoti bieži apmeklēju depo veikalu, jo Cenas lielākai daļai preču ir patiešām zemākas nekā citos līdzīgos lielveikalos. Tad nu ir vairākkārt sanācis redzēt un dzirdēt, kā sektora vadītāja vārdā dace, kliedz un apsaukā savus padotos par stulbeņiem, idiotiem u. T. T. Un tikai dēļ tā, ka darbinieki nav paspējuši izvietot cenu zīmes, vai arī nav izdarījuši kaut ko citu viņai pa prātam. Esmu to dzirdējis vairrākkārt un apbrīnoju to nabagu darbiniekus, kas tur vēl palikuši strādāt. Jo daudzi dēļ šādas attieksmes ir aizgājuši strādāt uz citiem depo veikaliem, vai vispār pametuši darbu šajā uzņēmumā, dēļ šādas drausmīgas attieksmes.
Paskatoties no malas rodās sajūta, ka dacei vajadzētu aiziet pie psihaloga vai tamlīdzīga ārsta, bet nevis savu slikto garastāvokli izgāzt uz darbiniekiem un nekārtot savas mīlas lietas konfliktus ejās, kur klienti visu dzird (bet par tik personīgām lietām negribu šeit runāt, gan jau kāds viņai to pateiks un viņa to neatkārtos)
p. S. Ar cieņu, depo klients jau 9 gadus.

Papildināts Uzticgs pircejs 31.07.2020

P.s. Runa iet par veikalu Berģos, Siguldas šoseja 6

31.07.2020

Vagons Komā 31.07.2020

Varbut Dace pirms tam bija centraltirgus bomzis, kas reiz izbaza nejausi dzimumorganus kkada sprauga un vinam tos norava. Ar laiku palika par sievieti. Bet bomza dvese vel vinai ir.

F Flatrat69 11.08.2020

Sūdzība absolūti aplama, nav norādīti ne datumi, ne laiks, lai varētu pārbaudīt tās atbilstību patiesībai. Strādājot šajā uzņēmumā (pat Dacessektorā) jau krietnu laiku, varu apgalvot, ka sektorta vadītāja Dace nekad tā neizteiktos. Dace vienmēr ir korekta un nekad nav bijusi rupja, lai kādas situācijās nenonāktu. Šo sūdzību ir sarakstījusi kāda apvainojusies persona, kurai nav, kur izspļaut savu žulti. Šī sūdzība ir meli un liels aizvainojums cilvēkam, kurš labi Pilda savus darba pienākums un attiecas pret saviem darbiniekiem ar cieņu.