www.sudzibas.lv DEPO Saimnieku un vadosa personala nekorekta atieksme pre darbiniekiem.

Depo - Saimnieku un vadosa personala nekorekta atieksme pre darbiniekiem.

Loti ilgi nostradaju Depo veikala, loti daudz darba un nervu ieguldiju, bet izradas ka gudrus un zinosus cilvekus Ulmana gatves Depo veikala vadiba neciena, tapec no viniem censas atbrivoties toties tadus kuriem par buvniecibas asortimentu nav ne mazakas zinasanas pienem darba. Gribas pajautat vai buvniecibas veikalu var vadit cilveks, kurs neatskir duskabines sifonu no keramiskas izlietnes sifona! Ja tadi cilveki strada ka veikala vaditaji, tad ko var gribet no pardevejiem, kurie vispar nav saprasanas par buvmaterialiem!

D

S SLIEKA 31.10.2008

Veikala vadītājam jātirgo tavā vietā vai arī tomēr jāvada veikals...???
Ja pa nopietnam, tas nav normāli, bet, ja jau tu esi labs speciālists, tev nav ko zaudēt. Atradīsi labāku darba vietu.

ē Ēriks 31.10.2008

A tur par veikala vadītāju laikam strādā bijušais Deglava MAXIMA direktors...

B budzis 02.12.2008

Nu nez vai vadītājam būtu jāzina viss par visu. Tam domāts pārdevējs konkrētā nodaļā, kas pārzina maksimāli savu nozari. Var jau necienīt vadīājus, bet ja tu to pastiprināti izrādi, kai loģiski, ka vadība no tevis cenšas tikt vaļā - kaut tāpēc, lai neizlaistu visu kolektīvu

I Inda 08.12.2008

Nu dotajā momentā Ulmaņa Depo vadība ir galīgā pa...un neiet runa par to, ka vadībai būtu jāatšķir sifoni no puķēm, bet par attieksmi pret darbiniekiem.
Darbinieku zināšanas tur nav nekādas.Vienīgi durvju nodaļā pāris pārdevēji zin savu preci.Laminātos strādā dīvains radījums, kas ož pēc kaķa mīz...!!!Kādu gadu atpakaļ tur strādāja ļoti zinošaun ārkārtīgi aktīva meitene un vēl vīrietis, kas arī visu zināja.Tagad durdoms kautkāds.

Z zvēriņš 16.05.2009

Jūs te spriedelējat par pircēja un pārdevēje atieksmēm pret viņu lomām, ir jau tā ka pircēji ir neprātīgi slinki palikuši. Viņam redziet, ienākot veikalā visa meistarība un zināšanas izgaist un tiek meklēts pārdevējs kurš celtniekam ar 15 gadu stāžu pastāstīs kura špakteles massa ir labāka.Pietam, DEPO jau neinteresē speciālisti, viņiem vajag lai tu tur būtu, stulbi visiem smaidītu, katru sveicinātu un uzmāktos ar savu palīdzību. Nav slikti ja tev pretī nostājas kompitents cilvēks, speciālists kas spēj tev sniegt kvalitatīvu konsultāciju, bet DEPO nav speciālisti un nevar būt jo tu viens ko nezini kurā nodaļā tu strādāsi nākamajā maiņā, kā arī, vai vispār tevi neizmetīs ārā pasakot ka tu esi kautko izdarījis kā pasaka viens VVV kas galā ir kas aplams un otram VVV uzreiz ir vajadzīgs paskaidrojums, kāpēc? DEPO arī ir viens no tiem darba devējiem kuriem jau saknē ir problēmas ar uzņēmuma vadību, VVV ir nekompitenti savu sektoru vadītāji, kā arī kad viņi ir maiņas vadītāji, ar viņiem notiek brīnumu lietas. Tad ir vel veikala vadītāji kur var pa dažiem pateikt tā kad, tas ir augstākais punkts viņu dzīvē kur karjeras ceļš beidzās, jo tie, ir tāda sajūta ka ir speciāli tik aprobežoti un nekompitenti cilvēki ielikti tanī amatā, laikam lai varētu viņam teikt speciāli lai dara aplamības, tā teikt vadīt kā lelli, a tas cilvēks pakļausies jo viņš tak tāpat neko nesaprot, viņš ir un viss. Tad vel ir kas tāds, kā piemēram, veikalu kvalitātes kontroliere kuras uzdevumam vajadzētu būt, pārbaudīt, pamanīt kļūdu un palūgt attiecīgi nodaļas darbiniekam izlabot, nevis likt viņam rakstīt paskaidrojumus, kapēc tagad ir tā. Tad ir vel DEPO tāds kā, savā ziņā VANGOGS vai MIKELANDŽELO, vienalga kurš no viņiem, bet tam cilvēkam ir noveicies drūmi ar to ka viņam ir tik labi apmaksāts darbs par neko. Šodien iedeva jaunos grafikus kur sanāk strādāt pa astoņām stundām, no kurām, četras esi viens nodaļā. Algas samazināja, stundas nedod, darbus pieprasa, kārtību pieprasa, klientus apkalpot vajag un vel pie visa tev skatās uz nagiem kaut tik tu kļūdītos un varētu tevi izmest no darba. Ar tādu attieksmi pret darbinieku viņi grib lai darbinieks tirgo kautko un attiecas labi pret visiem klientiem, tak viņam ir pofig tas klients un tas vai viņš nopirks kautko. Darbinieks apzinās šodienas ekonomisko stāvokli un ja tas darba devējs pret viņu būtu iecietīgāks, pretim nākošāks un draudzīgāks, tad arī par to PABALSTU ko viņi maksā tas darbinieks arī censtos ar cerību perspektīvē ka beigsies krīze un būs atkal labi. Es DEPO strādāju maz lai spriestu par to kas bija treknajos gados, bet toties tagad var redzēt kas viņi ir īstenībā, ja godīgi negribās publiski izteikties, bet ir skarbi. Viss skarbākais ir tas ka zinot šāda tipa biznesa vadības principus un darbības shēmas, viņi strādā ar peļņu - 40%, un ja nenomainīsies daži cilvēki no lielās vadības kas savukārt sakārtos veikalu vadību, tad brīdī kad valsts sāks atlabt viņus apēdīs kāds jauns veikalu tīkls. Vienvārdsakot, man pašam DEPO neriebj, jo es redzu ko vajag darīt lai visu vērstu par labu, bet kamēr pie apaļā galda sēž četras personas kas ir galīgi neīstajā vietā, tikmēr manā skatījumā DEPO ir nolemts. Ir tik viens lūgums pret tiem cilvēkiem kuri tagad ir iedomājušies ka ir DIEVI, DEPO dzīve nebeidzās, arī jūs pēc darba esat parasti cilvēki. NEDARI CITAM TO KO NEVĒLIES LAI NODARA TEV.

I Inga 14.10.2009

Man nācās iepirkties Krasta DEPO, kur man par virtuves santehniku ļoti jauki un laipni visu izskaidroja darbiniece, apm. 45 gadus veca. Viņa bija ļoti kompetenta par savu nodaļu. Tagad ir pagājis gads, un man atkal vajadzēja virtuvei visas tās trakās blīves un trubas, liekumus, bet mani ļoti noraidoši apkalpoja vīrietis, tādā pat vecumā, bet viņš pat nu nekādi negribēja man tur palīdzēt, kā būtu labāk vai kā. Nekas, iepirkšanās man bija grūta un daudz ilgāka, kaut ko pēc tam nācās nopirkt citā veikalā. To zinošo kundzi tur vairs neesmu redzējusi. Žēl droši vien atlaista. Tad vadība būs ļoti kļūdījusies.

K K-Rautiņš 14.10.2009

Vadībai ļoti patīk, ka cilvēki kā aitiņas skraidelē pa veikalu. Vadībai patīk, ja neviens cilvēks viņu valdījumā nevar pacelt galvu, lai kaut ko iebilstu vai pat pieklājīgi pajautātu. Vadībai patiktu, ja darbinieki viņu valdījumā kļūtu par nospiestiem stulbeņiem, kuri ne pret ko nespēj iebilst un ir vienkārši izdzenami. Darbinieki neapkalpo pircējus ar prieku, prieks ir nolaupīts un pieder vadībai, a tā Krasta ielā skatās no sava otrā stāva un priecājas, kā pircēji skraida kā aitiņas... un Tu pats ne tikai jūties neko nesaņēmis, bet- itkā būtu pilnībā aplaupīts.
A es to redzu un uz turieni vairs neeju. Tev ar iesaku darīt tāpat.

P Pāvils 14.10.2009

Pietiek balsot par letiņu kangariem.Viņi atļauj nospiest strādniekus zemu un izsūkt, pazemot.
Galā strādnieki kam mozgi aiziet.
Vlasts pailiek ar dumiem cilvēkiem tikai.
Mainām šo neprātu.Normāla attieksme, tad labi speci nāks strā'dat visur.
Citur, kur sociķi, komunisti ir pabalsti, garantijas, algas.
Mēs ņirdzam ka sociķi u.t.
Braucam uz zviedriju strādāt, uz franciju, tur ir sociķi, sociālisti pie varas.
Padomā.
www.lsdsp.lv un www.latsocpartija.lv ir daudz lapu par komunismu, sociālismu.www.pctvl.lv arī ir.
Es balsošu par šitm kā pietiek melot kalpiem.

I Ikars 11.11.2009

Zvēriņ, tu gan esi "kompitents"... Tad jau es drīzāk uzticos Pāvilam, kurš teikumu nevar bez kļūdām uzrakstīt, PHE!