www.sudzibas.lv DEPO Problēmas ar garantiju

Depo - Problēmas ar garantiju

NEVIENAM NEIESAKU PIRKT DEPO VEIKALOS ILGAI LIETOŠANAI DOMĀTAS PRECES!!!
ZEMO CENU VEIKALS PIEDĀVĀ ARĪ ĻOTI ZEMAS KVALITĀTES PRECES - UN PROBLĒMU GADĪJUMĀ NEVIS GODPRĀTĪGI ATGRIEŽ NAUDU, BET PIEDĀVĀ APMAINĪT PRET TĀDU PAŠU MĒSLU, KĀ JAU BIJĀT NOPIRCIS.

Biju iegādājies ūdens izplešanās trauku apkures sistēmai, kas pēc mazāk kā 2 gadu darbības nopludināja man katla telpu. Šajā sakarā ar brāķa produktu griezos DEPO, pieprasot atgriezt par to naudu. Atbildi saņēmu ne ātrāk ne vēlāk kā pēc 10 dienām "atbilstoši likumdošanai" - "DEPO piedāvā Jums Tvertnes maiņu pret tādu pašu Tvertni vai ekvivalentu preci." Fantastisks serviss - 10 dienas vari sēdēt bez siltā ūdens un gaidīt, kamēr DEPO vadība spēs izdomāt, ko darīt, un pēc tam vēlreiz saņemt tādas pašas "kvalitātes" izstrādājumu.

Teikšu godīgi - manās acīs DEPO nekad nav īpaši kotējies, bet pēc šī gadījuma pats tur vairs nepirkšu preces, kam var būt vajadzīga garantijas apkalpošana, un arī citiem iesaku to nedarīt.

P

S sauledeiva 20.08.2013

Varbūt pirms ko pārmest, izlasi šo: ja preces neatbilstība līguma noteikumiem atklājās pēc 6 mēnešiem, var izvirzīt vienu no sekojošām prasībām: 1)bez atlīdzības novērst preces neatbilstību līguma noteikumiem vai atlīdzināt Jums preces neatbilstības novēršanas izdevumus; 2) apmainīt preci pret līguma noteikumiem atbilstošu tādu pašu vai līdzvērtīgu preci. Šī info pieejama pat PTAC mājas lapā!!!

Nu zini, mīļais, pirms pieņemt lēmumu, tomēr laikam ekspertīze jāveic. Tik pat labi aiz neko darīt pats esi sabojājis... Padomā pirms raksti...Tas pats taču ar sūkņiem var notikt, tāpēc tik nepieciešamu lietu ieteicams pirkt no atpazīstamas rūpnīcas + ja, iespējams, pat 2 gb.