www.sudzibas.lv DEPO Priekshnieciba

Depo - Priekshnieciba

Krasta ielas DEPO pārvērties par NELSS, darbā pieņem bijušos NELSS darbiniekus ( dauņus) !!! Veikala vietnieks- klauns, kas nemāk sastrādāties ar cilvēkiem! Drīz Krasta ielas DEPO aizies pa burbuli tāpātās kā NELSS. VEIKSMI JUMS SLīKšANā!!!

J

L leila 09.08.2010

Nu un ka Nelss darbinieki. Kas Tev no tā?

Izskatās, ka daunis šeit ir noskaidrots.

K k-rautiņš 04.09.2010

Es piekrītu. Sen, sen, sen vairs nestrādāju Depo, bet kā kauls kaklā šitas priekšnieciskais suņu bars Krasta ielā.

B bijusi depo darbiniece 27.09.2010

Pilnīgi piekrītu šim viedoklim, bet jāatzīst, ka tagadējais Krasta DEPO direktors ir bijušais NELSS direktors, kontaktēšanās ar viņu pierādīja to, ka NELSSĀ tiešām īpaši gudru cilvēku nebija, jo tagadējais DEPO direktors, kurš tiešām ar gudrību neizceļas, es pat teiktu, ka runas līmenis viņam ir kā pamat skolniekam, bet vēl ar savu izskatu pierāda to, ka no viņa nekādu attīstību nesagaidīsi. Bet tāds CILVĒKS kā viņš ilgi tādā postenī nesēdēs, jo vadība sapratīs, ka veikals drīz vien noies pa burbuli, ja steidzami nemainīs vadītāju.

D dzintra 14.10.2010

svētdien 10. oktobrī gribēju nopirkt 2 lielus oranžus puķu podus, bet pārdevējo no puķu nodaļas neļāva ņemt, jo bijusi inventerizčija un tad trīs dienas pēc tam netirgojot, jo varbūt jāuzrāda/ it kā kompjūterā nebūtu redzama preces kustība/ Kaut kāds murgs. Darbinieki nekompetenti.

D Depopatriote 28.11.2010

Bijusie Nelsa darbinieki ir visur-gan veikalos, gan noliktavaa.Ja kads nezina, tad pats Depo iipesnieks arii no Nelsa naacis.