www.sudzibas.lv DEPO Pārdevēju vienaldzība un stulbums

Depo - Pārdevēju vienaldzība un stulbums

Santehnikas nodaļa - 2 darbinieki. Abi neko pat nemēģina palīdzēt. Pieejot pie vīrieša - tam tik viena atbilde ejiet pie pārdevēja (bļāviens a kas viņš tad) , aizejot pie nākamās it kā pārdevējas tai atbilde īsa ar vārdiem: es esmu aizņemta gaidiet. Labi, no gaidīju ap 10 min. Eju atkārtoti pie vīrieša - nu it kā sāka kustēties - bet iedodot telefonu lai vīrietis apskaidro. Tas-es nesaprotu, es nezinu... Nu jēgas mazas no tā visa. Eju atpakaļ pie sievietes... Un uzdevu jautājumu: es ko esu neredzama? Uz ko pat uz manu pusi ne paskatījās. Ārprāts un vēl maskā karsti, nav ko elpot. Ja godīgi tur vienmēr īsti nekad Nepalīdz, reti kārais ir izpalīdzīgs. Pārdevēji skraida apkārt kā Skudras, bet kad mēģini noķert kaut vienu to skudru - galīgi neesot laika vai arī redziet neesot no šīs nodaļas un neko nezinot.

Papildināts Ева Малентиновича 06.11.2020

Depo Kārļa Ulmaņa gatve 96

06.11.2020

06.11.2020

J johhny0004 06.11.2020

Katram sava pieredze.Man personīgi nav bijis problēmu tieši minētajā veikalā,personāls ir bijis atsaucīgs.